Vyhledávání podle
Zpět do katalogu

Bioaktivní Q10 Uniqinol 100mg 30 cps


skladem
  • 649 Kč


Bioaktivní Q10 Uniqinol je přípravek obsahující 100 mg redukované formy koenzymu Q10 (ubichinol či také ubiquinol) a vitamin C, jež jsou rozpuštěné v kokosovém oleji. Účinné látky jsou uložené v měkkých želatinových kapslích, které nepropouštějí světlo a vzduch.

Doplňky stravy s obsahem ubichinolu mohou mít tu nevýhodu, že Q10 oxiduje na formu ubichinonu, jakmile se dostane do kontaktu se vzduchem. Společnosti Pharma Nord se podařilo díky speciální výrobní technologii zakapslovat surovinu tak, aby zůstala v redukované formě ubichinolu.

Patentované měkké želatinové kapsle chrání bioaktivní ubiquinol před světlem a oxidací, čímž je zaručeno, že se sloučenina v určené formě dostane přímo do vašeho těla.

Ubiquinol je silný antioxidant a pomáhá podporovat navýšení nízkých plazmatických hladin Q10 v těle.

Vyrobeno v Dánsku v souladu s farmaceutickými normami a kontrolováno Dánským úřadem pro potraviny a léčiva.

Kód výrobku: 20242356
Země výroby Dánsko
Značka PHARMA NORD
Složení Coenzyme Q10 (Ubiquinol), Vitamin C, Coconut oil, Gelatine, Glycerol, Ammonia caramel, Purified water, Silica, Tocopherols mix.
Dávkování Dospělí a děti od 12 let věku 1 kapsle za den. Kapsle užívat celé, během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 12 let.

Mohlo by vás zajímat

FARMAX Q Max 60 mg, 30+30 cps

FARMAX Q Max 60 mg, 30+30 cps

Cena: 219 Kč

close