Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Novinka
ALAVIS Celadrin pro koně, 60 g

ALAVIS Celadrin pro koně, 60 g

Kód výrobku: 20263704
Kód EAN 8594191410189
Země výroby USA
Značka FAVEA
  • 659 Kč

skladem

Popis

Představujeme vám ALAVIS Celadrin pro koně, 60 g - jedinečný produkt určený pro podporu zdraví a pohyblivosti vašich milovaných koní. S pokročilým složením, speciálně vyvinutým pro péči o klouby a šlachy, je tento produkt ideální volbou pro koně trpící kloubními problémy či onemocněními pohybového aparátu.

ALAVIS Celadrin obsahuje prvotřídní směs složek včetně mocného kloubního komplexu Celadrin. Tato jedinečná formula zlepšuje pohyblivost a flexibilitu vašeho koně, snižuje záněty a nepříjemnosti a napomáhá regeneraci poškozených tkání. ALAVIS Celadrin pro koně přináší několik klíčových výhod, které ho činí nezbytným řešením pro udržení zdraví vašich čtyřnohých přátel. První z nich je jeho jedinečná složení, které zajišťuje rychlé a účinné vstřebání složek, a tím i rychlé dosažení výsledků. Druhou výhodou je jeho bezpečné a přírodní složení bez známých vedlejších účinků, což ho činí ideální volbou pro koně všech věkových kategorií a plemen.

Každá dávka ALAVIS Celadrinu pro koně obsahuje optimální dávku účinných složek, které spolupracují pro dosažení nejlepších výsledků. Stačí přidat doporučené množství produktu do denního jídelníčku vašeho koně a již za několik týdnů si všimnete pozitivních změn. Nekompromitujte zdraví a aktivitu vašeho koně. ALAVIS Celadrin pro koně, 60 g, je dokonalým řešením pro ty, kdo chtějí zajistit svým milovaným koním dlouhý, šťastný a aktivní život bez omezení. Dopřejte svým koním pocit svobody pohybu a pohodlí, které si zaslouží s ALAVIS Celadrin!

Aplikace

Denní dávka pro koně o hmotnosti 500 kg – první 3 dny podávejte 3 odměrky, dále pokračujte 2 odměrkami denně. Při výrazných klinických obtížích je možné individuálně denní dávku zvýšit až na 4 odměrky denně.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
close
Nahoru