ARNIKA Bylinný masážní krém, 50 g.

ARNIKA Bylinný masážní krém, 50 g.

Product Code: 20202828
Code EAN 8594910012021
Country of manufacture Česká republika
Brand VŘÍDLO
  • 37 Kč

In Stock

Frequently bought together

Description

ARNIKA® - Bylinný krém s obsahem výtažků léčivých rostlin Arniky horské, Řepíku lékařského, Tymiánu obecného, Roz¬marýnu lékařského a Blahovičníku. Léčivá rostlina Arnika je po staletí známá svým vysokým účinkem. V místě aplikace způsobuje zvýšené prokrvení tkáně. Výtažek z Arniky obsahuje účinné silice a flavonoidy. Pro své aseptické účinky se užívá také proti pocení, zejména při problémech se zvýšenou potivostí nohou. Řepík lé¬kařský působí protizánětlivě a hojivě. Tymián obecný je jedním z nejsilnějších přírodních antiseptik! Je velmi účinný proti bakteriím a plísním. Rozmarýn lékařský působí dezinfekčně a má silné protirevmatické účinky. Bla¬hovičník má zklidňující účinek při bolestivých stavech, zejména při únavě, nebo revmatických potížích. Výrobek také obsahuje přírodní Salicylát, tedy složku přírodních éterických olejů. Salicylát je velmi vítaným pomocníkem při problémech s pohybovým ústrojím.

Usage

Přiměřené množství zlehka vmasírujte na postížená místa těla nebo nohou.

Ingredients

Aqua, Paraffinum liqiudum, Glycerin, Cetearyl alcohol, Dimethicone, Glyceryl stearate, Stearic acid, Lanolin, Laureth-30, Agrimonia eupatoria extract, Palmitic acid, Phenoxyethanol, Methylsalicylate, Camphor, Carbomer, Eucalyptus globulus oil, Thymus vulgaris oil, Rosmarinus officinalis oil, Ethylhexyglycerin, Arnica montana extract, Parfum, Disodium EDTA, BHT, Limonene, Linalool

Related Products

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
To top