New
BlanX P White Shock bělící kúra 50 ml s LED aktivátorem

BlanX P White Shock bělící kúra 50 ml s LED aktivátorem

Product Code: 30009277
Code EAN 8017331065624
Country of manufacture Italy
Brand BLANX
  • 599 Kč

In Stock

Frequently bought together

Description

Patentovaná  technologie ActiluX® + Blue Formula okamžitě zesvětluje zuby za pomocí světlem aktivovaných látek, které se v tenké vrstvě vážou po použití bělící kúry na zubní sklovinu. Povrch zubů za pomocí fotokatalytické reakce, šetrně  a efektivně zesvětluje. Bělicí látky se aktivují při každém ozáření světlem, takže zesvětlují zuby prakticky po celý den. Tenká vrstva pokrytí navíc vytváří čistící efekt "lotosového květu" , kdy se snižuje schopnost zubního plaku vázat se na povrch zubů a proto je plak snadno omýván pomocí samočistící schopnosti sliny. Sklovina se  stává jasnější a zářívější. Světlo LED aktivátoru působí jako intenzivní urychlovač fotokatalytické reakce bělícího procesu. Výrobek neobsahuje peroxid, SLS, propylenglycol, oxid titaničítý ani parabeny.

Ingredients

Glycerin, Aqua, Cellulose Gum, Sodium Chlorite, PEG-40 Hydrogenated Castor oil, Ozonized Sunflower Seed Oil, EDTA, Citric Acid, Menthol, Cetraria Islandica Extract, Sodium Benzoate

Related Products

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
To top