CARLOTHERM Plus Anti - Zubní pasta nepěnivá bez fluoru, 100 g.

CARLOTHERM Plus Anti - Zubní pasta nepěnivá bez fluoru, 100 g.

Product Code: 20202809
Code EAN 8594910015053
Country of manufacture Česká republika
Brand VRIDLO
  • 35 Kč

In Stock

Frequently bought together

Description

Nepěnivá zubní pasta. Tradiční výrobek , který je již dlouhá léta oblíbeným přípravkem dentální hygieny pro ty, kteří dávají přednost kvalitě a zubní pastě vyrobené podle nejmodernejších medicínských poznatků a tou největší péčí. Tato zubní pasta je mimořádně účinná díky obsahu karlovarské minerální vřídelní soli a přidané účinné složky Chlorhexidine-diclunoate. Chlorhexidindiglukonát je velmi efektivní pro péči o Vaše dásně. Přípravek neobsahuje fluor, barviva a přidaná pěnidla a je tedy velmi vhodná pro osoby citlivé na tyto látky. Díky přídavku minerální soli je vyjímečná i svými čistícími vlastnostmi - karlovarská léčivá sůl je velmi účinným pomocníkem v boji proti zubnímu plaku a tím i vzniku zubního kazu a problému s dásněmi.

Ingredients

Aqua, Calcium carbonate, Glycerin, Silica, Sodium bicarbonate, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Mineral salts, Sodium benzoate, Chlorhexidine digluconate, Mentha piperita oil, Menthol, Sodium saccharin, Eugenol, Limonene

Related Products

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
To top