Stock
Akce
DERMASTIR Post-Filler Kolagen, 4 x 4 ml.

DERMASTIR Post-Filler Kolagen, 4 x 4 ml.

Product Code: 20292389
Code EAN 8056515450238
Country of manufacture Francie
Brand DERMASTIR
  • 1199 Kč
  • 699 Kč

In Stock

Frequently bought together

Description

Specialisté společnosti Alt Cair Lab, inspirovaní kolagenem, vytvořili výplň kolagenu, která pomáhá v boji proti vráskám. Filler Dermastir ovlivňuje jejich hloubku a délku. Může být aplikován na všechny typy vrásek - frontální linie, vrány kolem očí, nasolabiální záhyby. Plnivo kolagenu Dermastir je ideální pro korekci středních a hlubokých vrásek.

Usage

Aplikujte jednu ampulku týdně na problémové oblasti. S výraznými vráskami zvyšte na dvě ampulky týdně. Může být doplněn sériovými sériemi Dermastiru. Stiskněte víčko tobolky, dokud neuslyšíte cvaknutí, a pak tobolku otevřete.

Ingredients

AQUA, SILICA SILYLATE, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, BORON NITRIDE, AMINOMETHYL PROPANEDIOL, POTASSIUM SORBATE, CHLORPHENESIN, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, PHENOXYETHANOL, SOLUBLE COLLAGEN

Related Products

Special Offer

DERMASTIR Post-Filler Luxury, 4 x 4 ml.

Akce

Price: 799 Kč 1199 Kč

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
To top