Stock
Akce
DERMASTIR Post-Filler Luxury, 4 x 4 ml.

DERMASTIR Post-Filler Luxury, 4 x 4 ml.

Product Code: 20292388
Code EAN 8032758293627
Country of manufacture Francie
Brand DERMASTIR
  • 1199 Kč
  • 799 Kč

In Stock

Frequently bought together

Description

Luxusní výplň Dermastir s kaviárem dodává obličeji porcelánový matný povrch. Snadno proniká do pokožky a dodává jí vysoce koncentrované ingredience. Při použití tohoto léku není třeba se uchýlit k injekcím, kůže není poškozena. Toto plnivo se používá k obnovení pokožky kolem očí, ale může být také aplikováno na jiné problémové oblasti. Přirozená ochrana kůže je ještě silnější pomocí kaviárového plniva Dermastir.

Usage

Naneste na obličej, než vyjdete ven. Použijte jednu ampuli na celou tvář. Stiskněte kryt, dokud neuslyšíte cvaknutí, kryt vyjměte.

Ingredients

SILICA SILYLATE, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, BORON NITRIDE, METHYLPROPANEDIOL, POTASSIUM SORBATE, CHLORPHENESIN, CAMELIA SINENSIS LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, CAVIAR EXTRACT

Related Products

Special Offer

DERMASTIR Post-Filler Kolagen, 4 x 4 ml.

Akce

Price: 699 Kč 1199 Kč

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
To top