Delivery

Dodání v České republice

Česká pošta (Balík Do ruky) - zásilka bude doručena poštovním pracovníkem na Vámi uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte dodací formulář a systém automaticky vypočítá poštovné.

Minimální cena dopravy 89 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

PPL (Do ruky) - rychlé doručení kurýrem PPL na Vámi uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte dodací formulář a systém automaticky vypočítá poštovné.

Cena dopravy od: 99 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Zásilkovna (Na pobočku) - zásilka bude doručena do jedné z 3698 poboček dopravce. Při zadávání objednávky vyplňte kontaktní formulář, adresu a uveďte pobočku, na kterou Vám bude zásilka doručena.

Minimální cena dopravy 79 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Zásilkovna (Do ruky) - rychlé doručení kurýrem Zásilkovny nebo jejím partnerem na Vámi uvedenou adresu.

Minimální cena dopravy 99 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Osobní vyzvednutí - osobně si vyzvedněte objednávku v lékárně St. Maria na adrese: Zámecký vrch 423/18, Karlovy Vary 360 01, Czech Republic a získejte vysoce kvalifikované rady od našich odborníků.
Nezaplacené objednávky budou rezervovány po dobu 5 kalendářních dnů, poté bude objednávka zrušena.

ZDARMA

Mezinárodní doručení

Při zasílání mezinárodních balíků jsou ve výchozím nastavení v celním prohlášení a pojištění uvedeny úplné náklady na objednávku. Vzhledem k tomu, že celní předpisy každé země mají své vlastní charakteristiky, žádáme Vás, abyste při zadávání objednávky zanechali své přání v komentářích k odhadovaným nákladům na zásilku.

Česká pošta - mezinárodní doručení na uvedenou adresu zajišťuje národní poštovní služba.Při zadávání objednávky vyplňte informace o adrese a systém automaticky vypočítá náklady na dopravu.

Minimální cena dopravy 450 Kč

EMS (Express Mail) - Mezinárodní expresní doručení na zadanou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte informace o adrese a systém automaticky vypočítá náklady na dopravu.

Minimální cena dopravy 449 Kč

Hermes Deutschland - kurýrní doručení do Německa společností Hermes na uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte informace o adrese a systém automaticky vypočítá náklady na dopravu.

Minimální cena dopravy 159 Kč

Deutsche post DHL - doručení kurýrem do Německa společností DHL na uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte informace o adrese a systém automaticky vypočítá náklady na dopravu.

Minimální cena dopravy 159 Kč

Zásilkovna SK (na adresu) - doručení kurýrem na Slovensko společností Zásilkovna na uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte informace o adrese a systém automaticky vypočítá náklady na dopravu.

Minimální cena dopravy 109 Kč

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
To top

Akční nabídky