Language:
Currency:
Back to catalog

MICROLIFE BP B3 AFIB - tlakoměr

Product Code: 29990663
Code EAN 4719003342234
Country of manufacture Švýcarsko
Brand MICROLIFE
  • 1699 Kč

In Stock

Frequently bought together

Description

BP B3 AFIB je základní model nové generace tlakoměrů Microlife, který umožňuje detekci atriální fibrilace (fibrilaci síní, síňovou fibrilaci) během měření krevního tlaku doma. AF (FS) je jednou z nejčastějších příčin mozkové příhody, ale často ji nelze rozpoznat. BP B3 AFIB je klinicky validován (klinicky ověřen) pro několik speciálních skupin pacientů, proto poskytuje přesné měření krevního tlaku téměř pro každého.

Přístroj má klinicky ověřenou přesnost podle protokolu Britské a Irské společnosti pro hypertenzi, je ohodnocen stupněm A/A. Zdravotnický prostředek je doporučen pro měření tlaku také u dětí (12 a více let), u diabetiků, u osob s onemocněním ledvin, s obezitou a při preeklampsii v těhotenství.

Pohodlná manžeta s omyvatelným návlekem manžety pro dlouhodobé, hygienické použití. Velikost M–L (22–42 cm) je vhodná pro všechny běžné velikosti paže. Kónický (kuželový, vějířový) tvar manžety slouží pro lepší nasazování a optimální přesnost měření. S časem, datem a zobrazením průměru všech uložených dat.

  • Indikátor správnosti nasazení manžety
  • Indikátor pohybu paže během měření
  • Nastavení data a času
  • Indikátor vybité baterie
  • Možnost napájení dobíjecími bateriemi
Продробнее о MICROLIFE BP B3 AFIB - tlakoměr...

Description


Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
To top