OZALIN Levandulový krém na ztvrdlé kůži, 50 g.

OZALIN Levandulový krém na ztvrdlé kůži, 50 g.

Product Code: 20195904
Code EAN 8594910012038
Country of manufacture Česká republika
Brand VŘÍDLO
  • 42 Kč

In Stock

Frequently bought together

Description

Krém k ošetření ztvrdlé kůže. Velmi účinný k ošetření problematické kůže a otlaků. Obsahuje lecitin, levanduli a kyselinu mléčnou. Tyto účinné složky aktivně působí na zrohovatelou kůži, kterou zjemní a změkčí. Doplněk stravy.

Usage

Doporučuje se používat denně zejména po koupeli, která vysušuje pokožku na problematických místech a to hlavně na nohách, chodidlech, ale také na loktech.

Ingredients

Aqua, Glycine soja oil, Glycerin, Stearic acid, Urea, Cetearyl alcohol, Lanolin, Petrolatum, Dimethicone, Glyceryl stearate, Palmitic acid, Lecithin, Laureth-30, Lavandula Hybrida oil, Salicylic acid, Lactic acid, Parfum, Phenoxyethanol, Ethelhexylglycerin, Disodium EDTA, BHT, Benzyl benzoate, Citronellol, Coumarin, Butylphenyl methylpropional, Geraniol, Limonene, Linalool, Musk Ketone

Related Products

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
To top