Language:
Currency:
Back to catalog

SALUTEM ParatizEX 60+60 cps

Product Code: 20301743
Code EAN 8595640600380
Country of manufacture Česká republika
Brand SALUTEM
  • 899 Kč

In Stock

Frequently bought together

Description

Přípravek ParazitEx obsahuje kombinaci 9 ověřených bylinných extraktů pro správné fungování zažívacího systému se zaměřením proti střevním parazitům. Složení ParazitExu je výsledkem nashromážděných poznatků o tradičních léčivých rostlinách po celém světě ve spojení s moderní technologií výroby.

Základem unikátního složení je prémiová 100% bylinná formulace – kombinace speciálně vybraných rostlin se silným detoxikačním účinkem pro lidský organizmus. Obsažený vrcholák tříslovinný pomáhá udržet trávicí trakt bez parazitů, navíc je důležitý pro správné trávení a zažívání. Výtažek z plodů papáji obsahuje latex s proteolytickou aktivitou. Usnadňuje tak trávení bílkovin a má negativní dopad na vývoj parazitů jako jsou červi. Ořešák královský přispívá k obraně organizmu proti externím agentům. Extrakt z kořene kurkumy přispívá k normální funkci jater a podporuje trávení. ParazitEx obsahuje také extrakt ze speciálně pěstovaného česneku, díky němuž má i znatelný antimikrobiální účinek. Doplněk stravy.


Účinky:

  • pro trávicí trakt bez parazitů
  • ke správnému trávení a zažívání
  • s výrazným detoxikačním účinkem
  • pro posílení imunitního systému

Upozornění:

Extrakty účinných látek jsou plněny do speciálních kapslí s enterosolventní úpravou, což zajišťuje to, že se účinné látky uvolňují přesně tam, kde mají, a to v tenkém střevě. Kapsle proto nelze vysypávat, ale nutno užívat vždy celé.

Pro zajištění maximální efektivnosti preparátu je potřeba přípravek užívat minimálně 30 dní, ve kterých se musí kromě larev a dospělých parazitů zachytit i stádium vývoje parazitů z vajíček do larev.

Продробнее о SALUTEM ParatizEX 60+60 cps...

Consist

Juglans regia, Curcuma longa, Allium sativum, Paul d´Arco (Tabebuia impetiginosa, Carica papaya, Artemisia absinthium, Terminalia chebula, Caryophyllus aromaticus, Thymus vulgaris, Excipients.

Dosage

Dospělí 2 kapsle denně, děti od 3 do 15 let 1 kapsle denně po jídle, zapít tekutinou.

Related Products

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
To top