Language:
Currency:

SWISS SMILE Snow White Toothpaste & Toothbrush 75 ml

Product Code: 20291260
Code EAN 7640131976091
Country of manufacture Švýcarsko
Brand SWISS SMILE
  • 1199 Kč

In Stock

Frequently bought together

Description

Bělící Zubní Pasta. Čistě bělící síla: vysoce efektivní složení odstraňuje trvalé skrvny a dodává povrchu zubu přírodní, bílý lesk. Intenzívně aktivní leštící částice jemně odstraňují zabarvení a to téměř bez abrazivního efektu na sklovinu. Optické rozjasnění vytváří okamžitý bělící efekt. Přírodní protizánětlivý kurkumin omezuje opětovné tvoření zubního plaku, čímž se sniťuje tvorba zubního kazu. Složení obsahuje 0% SLS a je obohacena o hydratační, pro dásně sklidňující a posilující aloe vera. Tato bělící zubní pasta vám dodá trvající, zdravý a oslňující úsměv a to od prvního okamžiku použití.

Consist

Aqua, Hydrated silica, Glycerin, Sorbitol, Titanium dioxide, Bentonite, Hydroxyapatite, Decyl glucoside, Mica, Aroma, Sodium monofluorophosphate, Cocamidopropyl betaine, Tocopherol, Xanthan gum, Potassium chloride, Sodium saccharin, Curcuma xanthorrhiza root extract, Aloe barbadensis juice extract, Sodium hydroxide, Glucose oxidase, Sodium benzoate, Tin oxide, Maltodextrin, Silica, D-limonene, Linalool, Eugenol.

Related Products

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
To top