Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Libretto tob.60

Libretto tob.60

Kód výrobku: 107411
Kód EAN 8594044142236
Země výroby Velká Británie
Značka ANGELINI
  • 519 Kč

skladem

Popis

LIBRETTO je doplněk stravy s rybím olejem, vitamínem E, hořčíkem a kyselinou listovou. Kombinuje specifické látky, jako je DHA, která hraje významnou úlohu v kognitivním procesu a její denní příjem 250 mg přispívá k udržení normální činnosti mozku.

Vitamín E fyziologicky účinkuje jako antioxidant přispívající k ochraně buněk před oxidativním stresem vychytáváním volných radikálů. Při stresové zátěži má naše tělo tendenci vyčerpat zásoby hořčíku, je tedy zásadní zajistit jeho odpovídající příjem. Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze a k normální činnosti nervové soustavy.

Kyselina listová není biologicky aktivní a musí být konvertována mnohastupňovým procesem na metabolicky aktivní methylfolát. Ten přispívá k normální syntéze aminokyselin a normálnímu metabolismu homocysteinu, což je látka podílející se na syntéze neurotransmiterů (látek podílejících se na přenosu signálu mezi nervovými buňkami).

Dále také hořčík a kyselina listová přispívají k podpoře normálních psychických funkcí, jako je koncentrace, učení, paměť a uvažování. Látky se účastní i buněčného dělení. Hořčík navíc přispívá i ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Doplněk stravy. Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Složení

Omega-3 – 620 mg, s toho EPA - Kyselina eikosapentaenová - 375 mg, DHA - Kyselina dekosahexaenová -147 mg, Vitamin E - 3,725 mg, Kyselina listová - 200 mcg, Hořčík - 110 mg

Dávkování

1 kapsle 1-2 krát denně po snídani a po večeři, zapít sklenici vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

close
Nahoru