Vyhledávání podle
Zpět do katalogu

ORTHOMOL Arthroplus Vitamíny na klouby, 30 denních dávek


skladem
  • 1 289 Kč


Orthomol Arthroplus je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Orthomol Arthroplus je vhodný k doplňkové řízené výživě při artrotických změnách kloubů. Přípravek obsahuje aminocukry a aminokyseliny - glukosamin-sulfát, chondroitin sulfát, kyselinu hyaluronovou a hydrolyzovaný kolagen. Tyto látky tvoří základní stavební hmo-tu pojivových tkání v organizmu (např. chrupavek a šlach). Jsou také důležitou součástí kloubního mazu, který snižuje tření a opotřebení kloubních ploch.


Vitamin C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Vitamin D a vitamin K, hořčík, zinek a mangan přispívají k udržení normálního stavu kostí. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu. Mangan přispívá k normální tvorbě pojivových tkání. Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání.


Vitamin C, vitamin E, riboflavin, zinek, selen, měď a mangan přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Kód výrobku: 20246354
Země výroby Německo
Značka ORTHOMOL
Složení Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K, Vitamin C, Vitamin B1, Vitamin B2, Niacin, Vitamin B6, Folic acid, Vitamin B12, Biotin, Pantothenic acid, Calcium, Magnesium, Zinc, Copper, Manganese, Selenium, Molybdenum, Glucosamine Sulfate, Chondroitin sulfate, Hyaluronic acid, Hydrolyzed Collagen, N-acetylcysteine, Citrus Bioflavonoids, Beta-carotene, Lutein, Lycopene, Fish oil, Excipients
Dávkování Denně vmíchejte obsah jednoho sáčku (= denní dávka) do 100 – 150 ml neperlivé vody nebo ovocné šťávy a užjte s jídlem nebo po jídle společně s tobolkami obsahujícími omega-3 mastné kyseliny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Mohlo by vás zajímat

SWISS NATURAL  Kremik Organicky 15mg 240 cps

SWISS NATURAL Kremik Organicky 15mg 240 cps

Cena: 599 Kč

BARNYS Inovo 5 90 tbl

BARNYS Inovo 5 90 tbl

Cena: 299 Kč

PROENZI krém 100ml

PROENZI krém 100ml

Cena: 145 Kč

SOLGAR 7 90 kap.

SOLGAR 7 90 kap.

Cena: 2 219 Kč

ORTHOHELP Emulgel Duo effect 175ml

ORTHOHELP Emulgel Duo effect 175ml

Cena: 169 Kč

close