Czech Russian English
Akce
Sleva
Swiss NatureVia Krill olej 500mg cps.180

Swiss NatureVia Krill olej 500mg cps.180

Kód výrobku: 29997494
Kód EAN 8594187090760
Země výroby Kanada
Značka NATUREVIA
  • 1399 Kč
  • 999 Kč

skladem

Popis

KRILL OLEJ je doplněk stravy obsahující 100% čistý olej z antarktického krilu (mořský korýš), jedinečná kombinace astaxantinu a optimálně vstřebatelných Omega-3 nenasycených mastných kyselin (EPA, DHA) vázaných na fosfolipidy činí z antarktického krilového oleje unikátní suplement. 

Kril je loven v čistých mořích Antarktidy. Narozdíl od rybího tuku jsou nenasycené mastné kyseliny omega-3 v krilovém oleji vázány na fosfolipidy, které tvoří hlavní součást buněčných membrán. Vazba na fosfolipidy zvyšuje vstřebatelnost (biologickou dostupnost) Omega-3 mastných kyselin a usnadňuje jejich vstup do buněk.

Kril je pokládán za nejlepší zdroj Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. Omega-3 mastné kyseliny v krilovém oleji jsou lépe vstřebatelné než z rybího tuku, proto stačí užívat nižší dávky. Kril má mnohem vyšší obsah antioxidantů než rybí tuk (flavonoidy, astaxanthin, vitaminy A,E aj.). Užívání krilu nepřináší nežádoucí efekty jako je rybí pachuť, reflux nebo říhání, které někdy způsobuje užívání rybího tuku. Přispívá k normální činnosti srdce, k udržení normálního stavu zraku, k normální činnosti mozku.

KRIL, obsažený v přípravku Swiss NatureVia Krill olej, se loví v čistých vodách bez obsahu rtuti, polychlorovaných bifenylů, těžkých kovů a jiných toxinů.

Doplněk stravy. Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Složení

Krill olej - 500 mg, Fosfolipidy - 200 mg, Omega-3 mastné kyseliny - 120 mg (z toho EPA - 60 mg, DHA - 35 mg ), Astaxanthin - 100 mg. Složení: olej z mořského korýše, Euphausia superba, želatina, leštící látka (glycerol).

Dávkování

1 kapsle 1-2x denně během jídla. Je vhodný k dlouhodobému užívání. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
Nahoru