Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa

O lékárně

Příběh lékárny St. Maria (svaté Marie) začíná založením společnosti BOHEMIAN SYMFONY s.r.o. v roce 2003. Ta vznikla s vizí vybudovat v Karlových Varech lékárnu, jež by svým přístupem ke klientovi byla jedinečná a poskytovala všem lidem služby na maximální možné úrovni. Lékárnu, jež by svým konceptem zapadala do staleté lázeňské tradice tohoto města a nadále ji rozvíjela i do budoucnosti. K tomu bylo zvoleno místo v historickém centru města Karlovy Vary, v srdci lázeňské oblasti, na Zámeckém Vrchu, dříve zvaném WESTEND.

Zde se podařilo vybudovat lékárnu představující místo, které harmonicky působí na všechny Vaše smysly. Nádherný interiér podtrhují příjemné vůně, které se linou z čajových směsí a mnoha dalších přírodních produktů. Pečlivě vybraná melodická hudba, hrající v pozadí, uklidňuje a pomáhá navodit celkově příjemný pocit. Vysoce kvalifikovaný personál věnuje každému klientovi maximální pozornost a péči při plnění jeho požadavků.

Lékárna St. Maria v Karlových Varech dnes představuje nejširší sortiment léčivých a neléčivých přípravků v České republice na jednom místě. Vysoká úroveň odbornosti a individuální přístup ke každému jednotlivému klientovi jsou pro nás samozřejmostí. Naši odborníci Vám vždy rádi pomohou najít to nejvhodnější cenově dostupné řešení. Vysoce kvalifikovaní odborníci jsou připraveni ochotně poradit i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi v češtině, ruštině, angličtině a turečtině. V případě, že některé léky nejsou registrovány v České republice, jsme připraveni zahraničním klientům poradit s jejich analogy a najít pro ně tu správnou volbu.

Lékárna St. Maria spolupracuje s největšími českými distributory léčiv a potravních doplňků. Mimo to spolupracuje s velkým počtem firem a společností na přímo, to s sebou přináší rychlou a efektivní komunikaci, tu nejnižší možnou cenu pro klienta a mnoho jiných výhod. Dále je také výhradním dovozcem a distributorem značného množství jednotlivých produktů a značek. Velmi si zakládáme na kvalitě a dostupnosti. Pod značkou St. Maria dovážíme nebo necháváme vyrábět produkty, které jsou svými vlastnostmi unikátní a stojí za to se o ně zajímat.
 V Lékárně St. Maria věříme, že přírodní produkty získané šetrnou a organickou cestou, mohou při správném využití dokázat své všestranné léčivé schopnosti. Najdete u nás široký sortiment vysoce kvalitních a jedinečných přírodních produktů nejen východní medicíny. Dbáme na soustavný rozvoj našich znalostí, abychom byli neustále schopni poskytnout našim klientům poradenství na té nejvyšší úrovni.

Lékárna St. Maria má také svou luxusní kosmetickou kliniku “Beauty Embassy St.Maria", která se nachází přímo v budově lékárny. Zde můžete příjemně relaxovat a čerpat energii, zatím co o Vás budou profesionálním způsobem pečovat naše odborně vyškolené dermokosmetičky. Ochotně a rády Vám pomohou vybrat vhodné produkty pro správnou péči. Objevte, jaké to je, nechat se hýčkat. Přidejte se k našim pravidelným klientkám (i klientům) a přesvědčte se, kde Vám poskytnou péči na té nejvyšší úrovni.

Lékárna St. Maria v Karlových Varech má oficiální výplatní místo všech formulářů společnosti GLOBAL BLUE TAX FREE, které byli pořízené v ČR.
Pokud máte trvalé bydliště v zemi mimo EU a provedete nákup v Lékárně St. Maria, počínaje sumou 2001 Kč, které je možno dosáhnout libovolným počtem účtenek za jeden kalendářní den, můžete obdržet formulář GLOBAL BLUE TAX FREE. Tím můžete získat vrácení části daně z přidané hodnoty.

V Lékárně St. Maria v Karlových Varech si vždy můžete nechat změřit tlak profesionálním lékárenským tonometrem zdarma za asistence našich specialistů.

Připojte se i Vy k našim pravidelným zákazníkům a získejte s každým nákupem vždy něco navíc!

Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se na Vaši návštěvu!


Tým Lékárny St. Maria v Karlových Varech

close
Nahoru