Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa

Doprava

Doručení po České republice

Rozvoz po Karlových Varech - Zboží doručujeme každou středu od 10:00 - 18:00 po Karlových Varech včetně obcí (Bohatice, Čankov).

Cena dopravy: 29 Kč

Balík Do ruky - zásilka bude doručena poštovním pracovníkem na Vámi uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte dodací formulář a systém automaticky vypočítá poštovné.

Cena dopravy: 95 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Balík na poštu - Doručení zásilky na zvolené poště obvykle následující pracovní den.

Cena dopravy: 85 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Balík do balíkovny - Doručení zásilky na vybranou pobočku do 24 hodin po přijetí potvrzení o převzetí do přepravy. Zásilka bude doručena do jedné ze 2000 poboček.

Cena dopravy: 59 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

PPL (Do ruky) - rychlé doručení kurýrem PPL na Vámi uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte dodací formulář a systém automaticky vypočítá poštovné.

Cena dopravy: 99 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Zásilkovna (Na pobočku) - zásilka bude doručena do jedné z 3698 poboček dopravce. Při zadávání objednávky vyplňte kontaktní formulář, adresu a uveďte pobočku, na kterou Vám bude zásilka doručena.

Cena dopravy: 79 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Zásilkovna (Do ruky) - rychlé doručení kurýrem Zásilkovny nebo jejím partnerem na Vámi uvedenou adresu.

Cena dopravy od: 99 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Osobní vyzvednutí - osobně si vyzvedněte objednávku v lékárně St. Maria na adrese: Zámecký vrch 423/18, Karlovy Vary 360 01, Czech Republic a získejte vysoce kvalifikované rady od našich odborníků.
Nezaplacené objednávky budou rezervovány po dobu 5 kalendářních dnů, poté bude objednávka zrušena.

ZDARMA

Mezinárodní doručení

Při zasílání mezinárodních balíků jsou ve výchozím nastavení v celním prohlášení a pojištění uvedeny úplné náklady na objednávku. Vzhledem k tomu, že celní předpisy každé země mají své vlastní charakteristiky, žádáme Vás, abyste při zadávání objednávky zanechali své přání v komentářích k odhadovaným nákladům na zásilku.

Česká pošta - mezinárodní doručení na uvedenou adresu zajišťuje národní poštovní služba.Při zadávání objednávky vyplňte informace o adrese a systém automaticky vypočítá náklady na dopravu.

Cena dopravy od: 450 Kč

EMS (Express Mail) - Mezinárodní expresní doručení na zadanou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte informace o adrese a systém automaticky vypočítá náklady na dopravu.

Cena dopravy od: 449 Kč

Hermes Deutschland - kurýrní doručení do Německa společností Hermes na uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte informace o adrese a systém automaticky vypočítá náklady na dopravu.

Cena dopravy od: 159 Kč

Deutsche post DHL - doručení kurýrem do Německa společností DHL na uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte informace o adrese a systém automaticky vypočítá náklady na dopravu.

Cena dopravy od: 159 Kč

Zásilkovna SK (na adresu) - doručení kurýrem na Slovensko společností Zásilkovna na uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte informace o adrese a systém automaticky vypočítá náklady na dopravu.

Cena dopravy od: 109 Kč
close
Nahoru