Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa

Doprava

Doručení po České republice

WE|DO - rychlé doručení kurýrem WE|DO na Vámi uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte dodací formulář a systém automaticky vypočítá poštovné.

Cena dopravy: 79 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Balík Do ruky - zásilka bude doručena poštovním pracovníkem na Vámi uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte dodací formulář a systém automaticky vypočítá poštovné.

Cena dopravy: 95 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Balík na poštu - Doručení zásilky na zvolené poště obvykle následující pracovní den.

Cena dopravy: 85 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Balík do balíkovny - Doručení zásilky na vybranou pobočku do 24 hodin po přijetí potvrzení o převzetí do přepravy. Zásilka bude doručena do jedné ze 2000 poboček.

Cena dopravy: 59 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

PPL (Do ruky) - rychlé doručení kurýrem PPL na Vámi uvedenou adresu. Při zadávání objednávky vyplňte dodací formulář a systém automaticky vypočítá poštovné.

Cena dopravy: 99 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Zásilkovna (Na pobočku) - zásilka bude doručena do jedné z 3698 poboček dopravce. Při zadávání objednávky vyplňte kontaktní formulář, adresu a uveďte pobočku, na kterou Vám bude zásilka doručena.

Cena dopravy: 79 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Zásilkovna (Do ruky) - rychlé doručení kurýrem Zásilkovny nebo jejím partnerem na Vámi uvedenou adresu.

Cena dopravy od: 99 Kč
Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Osobní vyzvednutí - osobně si vyzvedněte objednávku v lékárně St. Maria na adrese: Zámecký vrch 423/18, Karlovy Vary 360 01, Czech Republic a získejte vysoce kvalifikované rady od našich odborníků.
Nezaplacené objednávky budou rezervovány po dobu 5 kalendářních dnů, poté bude objednávka zrušena.

ZDARMA

Mezinárodní doručení

Nabízíme doručování do všech zemí Evropské unie. Našimi logistickými partnery jsou společnosti jako DPD, DHL, PPL, Hermes, Packeta, Zásilkovna, Colis Privé, MRW. Zaručujeme integritu a bezpečnost zboží během přepravy. Vyberte si naši internetovou prodejnu a užijte si bezpečného doručování po Evropské unii.

Cena dopravy od 159 Kč

Provádíme dodávky po celém světě! Bez ohledu na to, kde se nacházíte, doručíme vám vaši objednávku prostřednictvím našich spolehlivých a profesionálních logistických partnerů. Zaručujeme bezpečnost a spolehlivost dodávky, abyste si mohli vychutnat naše produkty, ať už jste kdekoli. Rozšířte své možnosti nákupu a vyberte si naši online prodejnu pro doručování po celém světě.

Cena dopravy od 275 Kč

Při zasílání mezinárodních balíků jsou ve výchozím nastavení v celním prohlášení a pojištění uvedeny úplné náklady na objednávku. Vzhledem k tomu, že celní předpisy každé země mají své vlastní charakteristiky, žádáme Vás, abyste při zadávání objednávky zanechali své přání v komentářích k odhadovaným nákladům na zásilku.


close
Nahoru