Czech Russian English
Ainhoa Specific Hyaluronic Acid kyselina hyaluronová 50 ml

Ainhoa Specific Hyaluronic Acid kyselina hyaluronová 50 ml

Kód výrobku: 30004448
Kód EAN 8436566604598
Země výroby Španělsko
Značka AINHOA
  • 1060 Kč

Není k dispozici

Popis

Ainhoa SPECIFIC Hyaluronic Acid – 85% koncentrát kyseliny hyaluronové s výrazným účinkem na obnovu a hydrataci pleti 85 % koncentrát kyseliny hyaluronové je určen pro přímou aplikaci na pokožku, kterou regeneruje v hlubší vrstvě pokožky. Aplikací kyseliny hyaluronové dochází k vyplnění prostoru mezi kolagenovými vlákny a zároveň působí jako jejich mazivo.

Další velmi dobrou vlastností této kyseliny je schopnost vázat na sebe vodu, což má za efekt vyplnění vzniklých vrásek. Kůže totiž ihned po aplikace vlivem vody nabobtnává, dochází k jejímu lehkému nadzvednutí a tím i následnému vyplnění vrásek. Ainhoa Specific Hyaluronic Acid díky své nízkomolekulární hmotnosti proniká do pokožky v oblasti dermis, což je také oblast, kde vznikají vrásky. Používáním přípravků s kyselinou hyaluronovou udržujete optimální hydrataci pleti, což je první předpoklad pro oddálení příznaků stárnutí a zvyšujete celkovou pružnost a elasticitu pleti.

Ainhoa Specific Hyaluronic Acid je 85% koncentrát kyseliny hyaluronové, která je vyrobena z 1% práškové formy kyseliny hyaluronové. Toto 1% je nejvyšší možné přípustné množství, které bylo schváleno pro využití v kosmetice. Vyšší procento, 2%, se používá pouze v lékařství.

  • Vhodné pro: všechny typy pleti, zvláště pak pro zralou, suchou, dehydrovanou, ochablou a trpící známkami stárnutí. Vhodné pro vyplnění a vyhlazení vrásek jakékoliv pleti.
  • Použití: používejte ráno, nebo večer na očištěnou a tonizovanou pleť. Můžete použít i na oblast kolem očí v případě vyskytujících se tzv. "vějířků". Vyhněte se však přímému kontaktu s očima. Kyselinu hyaluronovou jemně vmasírujte do úplného vstřebání. Pro lepší účinek používejte pravidelně.

Složení

Aqua (Water), pentylene glycol, glycerin, sodium hyaluronate, caprylyl glycol, 1,2-hexanediol, hydrolyzed hyaluronic acid.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
Nahoru