Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
Biorepair Peribioma žvýkačky, 10 ks x 1,2 g

Biorepair Peribioma žvýkačky, 10 ks x 1,2 g

Kód výrobku: 122916
Kód EAN 8017331065990
Značka BIOREPAIR
  • 159 Kč
  • 99 Kč

skladem

Popis

Žvýkačky Biorepair® PERIBIOMA® PRO jsou jediným přípravkem s mikroRepair®BIOMA, který působí proti příznakům parodontitidy a bojuje proti jejím příčinám, čímž podporuje udržení normální ústní mikroflóry.


Žvýkačky Biorepair® PERIBIOMA® PRO díky svému pokročilému složení na bázi microRepair®BIOMA a vitaminu C a D3 udržují dásně chráněné a silné. Přídavek probiotik pomáhá udržovat normální rovnováhu mikrobioty. Nesprávná výživa poklesy imunitní obrany, stres, mohou způsobit nepravidelnosti v mikrobiotě, a to jak střevní, tak ústní. Žvýkačky Biorepair® PERIBIOMA® PRO obsahují microRepair®BIOMA, mikrokrystaly hydroxyapatitu s přídavkem tří miliard specifických vybraných probiotik, která příznivě ovlivňují obnovení rovnováhy ústní mikrobioty.

Složení

Gum base (flavours; emulsifier: soy lecithin; sweeteners: acesulfame K, sucralose; antioxidant: tocopherol); bulking agents: isomalt, sorbitol; microRepair® (orthophosphoric acid calcium salt)*; probiotic lactic acid bacteria* [L. reuteri (SGL 01), L. salivarius (SGL 03), L. plantarum (SGL 07), bulking agent: maize maltodextrin, Anti-caking agent: silicon dioxide]; flavours; Vitamin C (calcium ascorbate); colouring foodstuff (radish and sweet potato concentrate); sweeteners: sucralose, acesulfame; Vitamin D (Colecalcipherol). *microRepair®BIOMA

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

close
Nahoru