Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa

CELASKON Imunita Plus 500 mg 30 tablet

Kód výrobku: 30021210
Kód EAN 3664798057324
Země výroby Itálie
Značka SANOFI
  • 199 Kč

skladem

Popis

Představujeme vám CELASKON Imunita Plus 500 mg, unikátní přípravek, který propojuje sílu přírody a vědecký pokrok pro posílení vaší imunity. Tento vynikající produkt představuje záblesk naděje v době, kdy silný imunitní systém je klíčový pro udržení zdraví a pohody.

CELASKON Imunita Plus 500 mg je navržen tak, aby vašemu tělu poskytoval kompletní péči a podporu. Jeho výjimečná formulace využívá přírodních složek, které byly pečlivě vybrány a zkombinovány s moderními vědeckými poznatky. V každé tabletce najdete silnou dávku vitamínu C, který je známý svými imunitními posilujícími vlastnostmi. Kromě toho je doplněn o další klíčové látky, jako je zinek, echinacea a šípkový extrakt, které společně tvoří skvělý tým pro podporu imunitního systému. Síla CELASKON Imunity Plus 500 mg spočívá v jeho schopnosti poskytnout vám nejen okamžitou podporu, ale také dlouhodobé výhody.

Pravidelné užívání těchto tablet přináší vašemu tělu vitalitu a odolnost, zvyšuje jeho obranyschopnost a pomáhá bojovat proti nepříznivým vnějším vlivům. Cítíte-li se unavení, vyčerpaní nebo oslabení, CELASKON Imunita Plus 500 mg je vaším spolehlivým parťákem v obnově a posílení vitality.

Aplikace

1 tableta denně.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

close
Nahoru