Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Cemio Kamzík 60 kapslí

Cemio Kamzík 60 kapslí

Kód výrobku: 30016159
Kód EAN 7640181680368
Země výroby Česká republika
Značka CEMIO
  • 499 Kč

skladem

Popis

Cemio KAMZÍK® je kloubní přípravek, který obsahuje kombinaci 2 typů kolagenu (přírodní kolagen NCI®a přírodní kolagen NCII®) a vitamínu C pro klouby, vazy, šlachy i kloubní chrupavky. Obsahuje kolageny s ochrannou známkou NC, která označuje špičkový, tzv. nedenaturovaný kolagen v jeho přirozené podobě trojité trojšroubovice. Tím se odlišuje od všech ostatních kolagenových přípravků na trhu. Je vyroben ve Švýcarsku v renomované farmaceutické továrně, která disponuje vysoce šetrnou metodou pro zpracování nativního kolagenu do konečné formy kapslí.


Kolagen typu I je přítomný ve šlachách, vazech a kostech, kde vytváří poměrně silná vlákna. Ty sa dále spojují do objemných vláknitých svazků (princip provazu), protože vazy a šlachy musí vydržet silný tlak. Kolagen typu I je nejrozšířenějším typem kolagenu. Vyskytuje sa také v kůži.

Kolagen typu II se nejvíce vyskytuje v chrupavce. Tu naopak vytváří husté prostorové sítě z velmi tenkých vláken, protože chrupavka je namáhaná prředevším tlakem ve všech směrech. Kolagen typu II drží chrupavku pohromadě a zajišťuje jí pevnost a odolnost.

Vitamin C hraje klíčovou roli při tvorbě kolagenu v těle. Potřebujeme ho, aby se vytvořila správná funkční struktura kolagenových vláken. Má tedy zásadní vliv na kvalitu a pevnost kloubních chrupavek.  Doplněk stravy.

Složení

Native collagen I, Native collagen II, Vitamin C, Excipients

Dávkování

1 kapsle během dne.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat


close
Nahoru