Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
CRESCINA Transdermic 1300 Re-Growth pro ženy 20 x 3,5 ml

CRESCINA Transdermic 1300 Re-Growth pro ženy 20 x 3,5 ml

Kód výrobku: 124010
Kód EAN 8051417821612
Výrobce LABO COSPROPHAR
Země výroby Itálie
Značka CRESCINA
  • 6699 Kč

Není k dispozici

Popis

CRESCINA Transdermic Re-Growth HFSC je dermokosmetický přípravek na lokální použití, který podporuje fyziologický růst vlasů. Receptura obsahuje: komplex pro opětovný růst Re-Growth Complex (cystein, lysin, glykoprotein), komplex HFSC (Stem-Engine), nový Re-Growth Booster Complex (methionin, glycine, měďnatý tripeptid-1), 3 složky zlepšující průnik (pentyleneglykol, decylenglykol, kaprylylglykol). Crescina Transdermic Re-Growth HFSC se doporučuje v případech, kdy je řídnutí způsobeno fyziologickými a nepatologickými příčinami. Nepůsobí na zcela atrofované folikuly. TRANSDERMÁLNÍ TECHNOLOGIE Patentovaná transdermální technologie (švýcarský patent CH 711 466) umožňuje aktivním složkám Re-Growth, HFSC a Booster Complexu proniknout vlasovým systémem nejen transfolikulární cestou (přes otvory folikulů), ale také transdermálně (ex vivo test s Franzovými buňkami) skrz vrstvy pokožky hlavy (epidermis a dermis). Díky jejich nízké molekulové hmotnosti a díky přítomností 3 složek podporujících průnik je usnadněna penetrace a působení funkčních aktivních složek.

Aplikace

Aplikace na suchou a čistou vlasovou pokožku, linku po lince, zejména do oblastí, kde je řídnutí nejpatrnější. Pro zlepšení průniku přípravku jemně vmasírovat. Jedno balení obsahuje 10+10 ampulek pro měsíční ošetření.

Složení

Crescina Transdermic Re-Growth HFSC is a topical dermo-cosmetic preparation to help promote the physiological hair growth. The formulation contains: the Re-Growth Complex (Cysteine, Lysine, Glycoprotein), the HFSC Complex (Stem-Engine), the new re-growth Booster Complex (Methionine, Glycine, Copper Tripeptide-1), 3 enhancers (Pentylene Glycol, Decylene Glycol, Caprylyl Glycol). Crescina Transdermic Re-Growth HFSC is recommended in cases of thinned scalp, where thinning is due to physiological and not-pathological causes. It does not act on completely atrophied follicles.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat


close
Nahoru