Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Efamol Acutil 60 kapslí

Efamol Acutil 60 kapslí

Kód výrobku: 20287376
Kód EAN 8594044142021
Země výroby Velká Británie
Značka ANGELINI
  • 499 Kč

skladem

Popis

ACUTIL je doplněk stravy na zlepšení paměti a koncentrace. Unikátní kombinace Omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku z Ginkgo biloba, fosfatidylserinu a vitamínů.

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA i EPA jsou součástí buněčných membrán nervových buněk, tedy neuronů, které jsou nezbytné pro přenos informací v mozku. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Množství DHA v jedné kapsli Acutilu (250 mg) je dostatečné k dosažení příznivého účinku.

Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje metabolismus homocysteinu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zvýšení odbourávání homocysteinu snižuje jeho možné toxické působení na mozek. Kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti a podobně jako vitamín B12 pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Oxidativní stres vede k tvorbě volných kyslíkových radikálů, které mohou poškodit nervové buňky.

Složky standardizovaného extraktu Ginkgo biloba (min. 24% flavonoidů, min. 6% terpenoidů) přispívají ke správnému prokrvení mozku. Fosfatidylserin je složkou buněčných membrán nervové a mozkové tkáně.

Doplněk stravy. Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Složení

Rybí olej - 500mg, Omega-3 mastné kyseliny - 350mg, DHA - Kyselina dekosahexaenová - 250mg, EPA - Kyselina eikosapentaenová - 40mg, Extrakt z listů Ginkgo biloba - 60mg, Sojový fostatidylserin - 15mg, Vitamin E (d-alfa-tokoferol) - 5mg, Kyselina listová (folát) - 250mcg, Vitamín B12 - 15mcg Hovězí želatina, zvlhčující látky - glycerol, glyceryl monostearát (stabilizátor), sorbitol, oxid železitý červený (barvivo), oxid železitý žlutý (barvivo).

Dávkování

1 kapsle 1-2x denně během jídla nebo po jídle, zapít sklenicí vody. Je vhodný k dlouhodobému užívání. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat

Mieloguard 30 kapslí

Cena: 459 Kč


close
Nahoru