Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
EKOMEDICA KOLAGEN Premium 100g

EKOMEDICA KOLAGEN Premium 100g

Kód výrobku: 29992862
Kód EAN 8594170150853
Země výroby Česká republika
Značka EKOMEDICA
  • 569 Kč
  • 501 Kč

Není k dispozici

Popis

EkoMedica Kolagen Premium představuje zcela originální směs hydrolyzovaného mořského kolagenu s vitamínem C, minerály hořčíkem a zinkem a bylinnými extrakty z kopřivy a přesličky. Kolagen je nejdůležitější bílkovinou pojivových tkání, tj. chrupavek, kloubů, vazů, šlach, kůže, vlasů a nehtů. 

Hydrolyzovaný kolagen je pro tělo podstatně lépe využitelný než kolagen vyskytující se v běžné živočišné stravě. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro funkci kostí, chrupavek, kůže, krevních cév, dásní a zubů. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, podporuje funkci imunitního systému. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů, příznivě působí na tvorbu bílkovin. Podporuje činnost nervové soustavy, psychickou aktivitu a práci svalů. Zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky, kostí, vlasů a nehtů.  Podporuje funkci zraku a rozpoznávací funkce, přispívá k normální plodnosti a rozmnožovací schopnosti. Kopřiva příznivě podporuje stav pokožky, přeslička pomáhá udržovat pokožku, vlasy a nehty v optimálním kondici. Kolagen Premium je snadno vstřebatelný.

Složení 2 čajových lžiček

Hydrolyzovaný mořský kolagen (výrobek z ryb) 4 970 mg, vitamin C (kyselina L-askorbová) 551 mg (tj. 689 % RHP*), extrakt z natě kopřivy 250 mg, extrakt z natě přesličky 150 mg, hořčík (mléčnan hořečnatý) 112,5 mg (30 % RHP*), zinek (glukonan zinečnatý) 8 mg (80 % RHP*), aroma: višeň. 

Složení

Collagen, Vitamin C, Magnesium, Zinc

Dávkování

2 zarovnané čajové lžičky (7,1 g) 1 x denně rozpustit ve sklenici vlažné vody, ovocné šťávy nebo mléka.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat

Akce

EKOMEDICA Červený jetel, 500 ml.

Sleva

Cena: 267 Kč 309 Kč


close
Nahoru