Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
EkoMedica Czech Artyčok 99,8 % šťáva z artyčoku 1000 ml

EkoMedica Czech Artyčok 99,8 % šťáva z artyčoku 1000 ml

Kód výrobku: 30022180
Kód EAN 8594170151997
Země výroby Česká republika
Značka EkoMedica Czech
  • 635 Kč

Není k dispozici

Popis

Představujeme vám nejnovější přírůstek do naší EkoMedica rodiny - EkoMedica Czech Artyčok 99,8 % šťáva z artyčoku. Tato unikátní šťáva je vyrobena z čerstvých artyčoků, které jsou pečlivě pěstovány na našich ekologických farmách, zaručujících vysokou kvalitu a čistotu.

Artyčok je již staletí známý pro své blahodárné účinky na trávicí systém a celkovou vitalitu.

Díky vysokému obsahu aktivní látky cynarinu, který se nachází v naší šťávě, šťáva z artyčoku podporuje přirozenou funkci jater, žlučníku a trávicího traktu. Pomáhá detoxikovat tělo, podporuje trávení, reguluje hladinu cholesterolu a zlepšuje celkovou trávicí pohodu. Naše šťáva je vyrobena šetrným lisovacím procesem, který zaručuje zachování všech cenných živin artyčoku. Neobsahuje žádné přidané konzervanty, barviva ani umělé látky, což z ní činí přirozenou a zdravou volbu pro vaše tělo. EkoMedica Czech Artyčok 99,8 % šťáva z artyčoku se snadno konzumuje. Stačí vypít malé množství před jídlem, ideálně ráno na lačný žaludek, abyste získali maximální prospěch pro své trávení a celkovou vitalitu. Dopřejte svému tělu tu nejlepší péči a objevte sílu artyčoku s EkoMedica.

Přidejte šťávu z artyčoku do svého každodenního rituálu a užijte si zdravější, vyváženější a plnohodnotnější život. Vaše trávicí systém vám poděkuje!

Aplikace

25 ml 2 x denně, minimálně 30 minut po jídle. Maximální denní dávka 50 ml výrobku obsahuje 49,9 g šťávy z artyčoku, což odpovídá obsahu 46,2 mg cynarinu. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

close
Nahoru