Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Novinka
Sleva
MOVit L-Glutamine 1400mg tbl.120

MOVit L-Glutamine 1400mg tbl.120

Kód výrobku: 30026254
Kód EAN 8594202101358
Značka MOVIT
  • 449 Kč
  • 338 Kč

skladem

Popis

Prémiový doplněk stravy pro sportovce.

L-glutamin je nejvíce zastoupená aminokyselina v kosterním svalstvu a je nejvíce vyhledávanou aminokyselinou u všech typů sportovců. Jedná se o ideální doplněk stravy jak pro silové tak výkonnostní sportovce. V jedné kapsli je 1400 mg L-glutaminu. Napomáhá regeneraci a je vhodná jak před sportem, tak i bezprostředně po něm.

Glutamin je aminokyselina přirozeně produkovaná lidským tělem a nachází se také v mnoha potravinách. Plní mnoho funkcí v těle – je stavebním kamenem bílkovin a podporuje imunitní a trávicí systém. Bílkoviny jsou pro orgány klíčové, protože plní funkce, jako je transport látek v krvi a boj proti škodlivým virům a bakteriím.

Stejně jako mnoho jiných aminokyselin existuje i glutamin ve dvou různých formách: L-glutamin a D-glutamin. Zatímco L-glutamin se používá k výrobě proteinů a vykonávání dalších funkcí, D-glutamin se považuje za nedůležitý pro lidský organizmus.


Složení

L-glutamin, zahušťovadlo: maltodextrin, mikrokrystalická celulosa, fosforečnany vápenaté, protispékavá látka: oxid křemičitý, stearát hořečnatý, hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylalkohol.

Dávkování

1-2 tablety 2x denně mimo hlavní jídla.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

close
Nahoru