Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
PHARMA NORD Bioaktivní Pycnogenol, 90 tbl.

PHARMA NORD Bioaktivní Pycnogenol, 90 tbl.

Kód výrobku: 20216317
Kód EAN 5709976245303
Země výroby Dánsko
Značka PHARMA NORD
Expirace: 30-11-2027
  • 919 Kč
  • 739 Kč

skladem

Popis

BIOAKTIVNÍ PYCNOGENOL je patentovaný výtažek z kůry francouzské středomořské borovice (Pinus pinaster). Obsahuje unikátní směs ve vodě rozpustných, přirozeně se vyskytujících bioflavonoidů, z nichž některé jsou také antioxidanty.

V pycnogenolu se nachází mnoho různých druhů bioflavonoidů, například katechin, epikatechin, flavony a taxifolin. Pycnogenol rovněž obsahuje paletu ovocných kyselin, včetně kyseliny kávové, kyseliny felurové, kyseliny galové, kyseliny kumarinové a kyseliny vanilové. Jak bioflavonoidy, tak ovocné kyseliny se vyskytují v ovoci a zelenině, ale nikdy je nenajdeme pospolu pouze v jediné rostlině či ve stejném poměru, jako je tomu ve výtažku pycnogenolu.

Pycnogenol byl zkoumán v mnoha klinických zkouškách a stal se celosvětově známý díky svým schopnostem chránit buněčnou DNA, bílkoviny a krevní tuky před oxidačním stresem. Pycnogenol je rovněž schopen obnovovat vitamin C poté, co byl působením volných radikálů poškozen.

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) zhodnotil doložené vlastnosti přípravků s Pinus pinaster (Pycnogenol) a stanovil tato následující tvrzení:

- Pinus pinaster (výtažek z francouzské středomořské borovice) přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

- Extrakt z kůry borovice (Pycnogenol) udržuje normální krevní oběh.

Doplněk stravy. Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Složení

Pycnogenol - 40 mg. Složení: Plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: maltodextrin, aktivní látka: extrakt z Pinus pinaster, potahová vrstva: hydroxypropymethyl celulóza, zpevňující látka: fosforečnan vápenatý, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin.

Dávkování

Dospělí 2 tablety 2x denně po dobu jednoho týdne, dále 1 tabletu 2x denně. Tablety užívat během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat

close
Nahoru