Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
PHARMA NORD Evelle, 60 tbl

PHARMA NORD Evelle, 60 tbl

Kód výrobku: 123898
Kód EAN 5709976059405
Expirace 28.02.2025
Země výroby Dánsko
Značka PHARMA NORD
  • 1499 Kč
  • 1435 Kč

skladem

Popis

EVELLE od Pharma Nord je moderní koncept krásy, který byl vyvinut ve spolupráci s předními odborníky. Po celá desetiletí se vědci snažili izolovat látky, které se zdají být důležité pro obnovu buněk pleti. A právě porozumění procesům regenerace pokožky je základem receptury Evelle.

Evelle obsahuje unikátní komplex revitalizačních látek, jako jsou rostlinné extrakty s bioaktivními isoflavonoidy a přírodními karotenoidy, kolagen, vitaminy a minerální látky, které podporují a vyživují pleť zevnitř. Evelle je koncipováno pro ty, kteří chtějí využít co nejvíce své vlastní přirozené krásy. Receptura je založena na jednom z hlavních principů péče o krásu – ovlivňovat svůj vzhled zevnitř. Všechny látky byly pečlivě vybrány na základě jejich účinku na pleť, vlasy a nehty. Pravidelným užíváním Evelle získáte optimální podmínky pro svůj vzhled.

Evelle obsahuje 10 bioaktivních látek, které byly vybrány pro své biologické vlastnosti:

- Podporují biologické procesy ve spodních vrstvách pokožky tím, že podporují tvorbu nových zdravých kožních buněk.

- Chrání kožní buňky a jejich membrány proti škodlivým účinkům volných radikálů.

- Mírní negativní vlivy znečištěného životního prostředí, UV záření a jiných faktorů, které mohou pleť poškozovat.

Klinicky testovaná péče o pleť, vlasy a nehty. Snižuje tvorbu vrásek. Podporuje normální tvorbu kolagenu. Podílí se na udržování energetického metabolizmu. Obsahuje SelenoPrecise, který podporuje správně fungující imunitní systém.

Doplněk stravy. Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Složení

Tablet filler: Microcrystalline cellulose, Horsetail extract (Equisetum arvense L.), Tomato extract (Lycoperssicum aesculentum L), soy lecithin, Vitamin: L-ascorbic acid, Mineral: Zinc gluconate, hydrolyzed fish collagen, Coating agent: hydroxypropyl methylcellulose, Mineral: Selenium-enriched yeast (SelenoPrecise®*), Bilberry extract (Vaccinium myrtillus L), Vitamin: DL-alpha-tocopheryl acetate, D-alpha-tocopheryl succinate, Extract of bark from French maritime pine (Pinus pinaster) (Pycnogenol®)), Coating agent: Talc, Dyes: Titanium dioxide, Lutein, Mixed carotenes, Anticaking agents: Silica, Magnesium salts of fatty acids, Flavoring agent: Vanillin, Vitamin: D-biotin.

Dávkování

Dospělí 1 tableta 2x denně po jídle. Užívejte s větším množstvím vody. Účinek můžete očekávat přibližně po 12 týdnech každodenního užívání. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat


close
Nahoru