Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
Solgar Vitamin D3 2200IU csp.50

Solgar Vitamin D3 2200IU csp.50

Kód výrobku: 122715
Kód EAN 033984033160
Země výroby USA
Značka SOLGAR
  • 499 Kč
  • 384 Kč

skladem

Popis

Doplněk stravy.

Vitamin D3 (Cholecalciferol) 2200 IU (55 mcg) Zeleninové kapsle je prémiová formule dodávající vitamín D ve formě, která je nejjednodušší pro použití v těle - D3. Podpora vaší pohody, výhody "slunce vitamin" jsou četné a dobře zdokumentované, ale zejména pro imunitu a zdraví kostí.

Vitamin D je vitamín rozpustný v tucích, který je nutný k podpoře vstřebávání vápníku, který pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby. Solgar vitamin D3 je jedním z nejvyšších dostupných vitaminů Ds. Vitamin D3 je silnější forma vitaminu D ve srovnání s vitaminem D2. Získané ze slunečního světla nebo potravin bohatých na vitamín D - více než miliarda lidí na celém světě má velmi nízké hladiny vitaminu D. Kromě změny stravy a životního stylu, přičemž vitamin D doplněk je dobrý způsob, jak doplnit, a to zejména v zimních měsících.

Složení

Směsný činidla (mikrokrystalickou celulózu, maltodextrin, ethylcelulóza), zeleninová kapsle Shell (hydroxypropylmethyl celulóza), Anti-spékací činidlo (rostlinný stearát hořečnatý), Vitamin D3 (jako cholekalciferol).

Dávkování

Pro dospělé jednu (1) tabletu 1 x denně během jídla.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat


close
Nahoru