Czech Russian English

Swiss NatureVia Ostropestřec forte cps.120

Kód výrobku: 30010002
Kód EAN 8594187091040
Země výroby Kanada
Značka NATUREVIA
  • 377 Kč

skladem

Popis

OSTROPESTŘEC FORTE podporuje detoxikační schopnost jater a tím přispívá k detoxikaci organismu. Ostropestřec mariánský je pokládán za nejsilnější přírodní prostředek k ochraně jater. Je známý též jako „Mariánský bodlák“. Používá se již stovky let jako bylinný lék na různé neduhy, ale především k ochraně a podpoře zdraví a detoxikační schopnosti jater.

Hlavní obsahovou látkou semen této rostliny jsou tzv. flavonolignany, které tvoří komplex látek známý jako silymarin. Přípravek obsahuje extrakt ze semen Ostropestřce mariánského s nadstandardně vysokým obsahem účinné látky silymarinu – patří k nejsilnějším na trhu.

OSTROPESTŘEC napomáhá zachování správné funkce jater a podporuje detoxikační potenciál jater, podporuje regeneraci jaterních buněk a pomáhá je chránit před škodlivým působením volných radikálů(antioxidant), podporuje očistu jater i celého těla, podporuje správné trávení, pomáhá udržet správnou činnost srdce, přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Lze doporučit:

- pro detoxikaci jater a celého organismu

- jako podporu při rekonvalescenci po jaterních těžkostech a pro normalizaci jaterních funkcí

- jako součást jaterní diety

- pro podporu trávení (aktivace produkce žluči)

- k ochraně jater u osob užívajících více léků, nadměrně konzumujících alkohol, žijících ve znečištěném životním prostředí

Doplněk stravy. Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Složení

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) - 250 mg (80% sylimarinu). Složení: ostropestřec mariánský, mikrokrystalická celulóza(plnidlo), želatina, stearát hořečnatý ( látka protispékavá). Neobsahuje umělé příchutě, barviva, konzervanty, sladidla, mléčné výrobky, kukuřici, sóju, lepek, pšenici, kvasinky.

Dávkování

1 kapsle 2-3x denně během jídla, užívat minimálně 3 týdny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Mohlo by vás zajímat

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
Nahoru