Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Výhodné balení
NatureVia Vegapure cardio cps. 180

NatureVia Vegapure cardio cps. 180

Kód výrobku: 122157
Kód EAN 8594187091170
Země výroby Kanada
Značka NATUREVIA
  • 699 Kč

Není k dispozici

Popis

Rostlinné steroly – přírodní klinicky prokázaný způsob snížení cholesterolu uznávaný odborníky po celém světě. Snižte si cholesterol přírodním způsobem bez nežádoucích účinků!

Nyní silnější složení a nižší dávkování.

Účinek rostlinných sterolů:

  • Rostlinné steroly snižují hladinu cholesterolu v krvi.
  • Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorem pro vznik ischemické choroby srdeční.
  • Příznivého účinku na snížení cholesterolu se dosáhne při denním příjmu 1,5– 3 g rostlinných sterolů.

PROČ DOPORUČIT?

  • rostl.steroly účinně snižují hladinu LDL (špatného) i celkového cholesterolu v krvi
  • ideální 1.volba při řešení cholesterolu
  • bez statinů
  • účinný a bezpečný

Rostlinné steroly a stanoly jsou v současnosti jediné lékaři doporučované přírodní látky s jednoznačně prokázaným účinkem na snížení cholesterolu.

Doplněk stravy. Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Složení

Estery rostlinných sterolů (zdroj: rostlinné oleje) - 800 mg. Forma esterů zvyšuje biologickou dostupnost rostlinných sterolů a tím účinnost. Složení: Vegapure® estery rostl.sterolů: extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, askorbylpalmitát), potah kapsle( modifikovaný škrob, glycerol, karagenan), sojový olej, barvivo ( přírodní riboflavin). Neobsahuje chemické konzervanty a synt.barviva, sladidla, pšeničné produkty, lepek ani mléko. Plněno v inovativní měkké veganské kapsli VegaGels® ( SWISS CAPS AG).

Dávkování

V závislosti na požadovaném efektu: udržení hladiny cholesterolu: 1 kapsle denně, s jídlem snížení hladiny cholesterolu: 2 x 1 kapsle denně , s jídlem Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Vyhněte se konzumaci více než 3 g rostlinných sterolů denně – neužívejte více než 4 kapsle denně! Produkt nemusí být vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 5 let. Měl by být užíván jako součást pestré a vyvážené stravy, včetně pravidelné konzumace ovoce a zeleniny pro udržení hladiny karotenoidů. Osoby užívající léky na snížení cholesterolu by měly užívat tento produkt pod lékařským dohledem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Na vzniku onemocnění se podílí více rizikových faktorů a úprava jednoho z nich může nebo nemusí mít příznivý účinek.Ukládat mimo dosah dětí!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat


close
Nahoru