Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Thalgo Collagéne 10 000 10 x 25 ml

Thalgo Collagéne 10 000 10 x 25 ml

Kód výrobku: 122128
Kód EAN 3525801677505
Země výroby Francie
Značka Thalgo
  • 2199 Kč

skladem

Popis

THALGO COLLAGENE 10 000

Kompletní řešení korekce vrásek, které zahrnuje nejnovější pokroky v kosmetologii a výživových doplňcích proti stárnutí. Anti-ageing nápoj slouží k vyplnění vrásek zevnitř. Pomocí ampule můžete si prodloužit mládí a zastavit přirozené procesy stárnutí pokožky.


Nápoj COLLAGENE 10 000 THALGO má trojitou účinnost proti vráskám:

Mořské kolagenové peptidy postupně vyplňují vrásky a vypínají pleť díky podpoře neosyntézy kyseliny hyaluronové a kolagenu. Zinek podporuje buněčnou obnovu a vyhlazuje povrch pleti. Selen chrání před oxidativním stresem pro pleť zářící zdravím.

Patentované mořské kolagenové peptidy jsou vysoce stravitelné a snadno vstřebatelné. 90 % kolagenových peptidů je stráveno a vstřebáno do tkání jen několik hodin po užití. V pokožce jsou peptidy aktivní až 14 dní po podání. 

Nápoj má broskvovou příchuť. Obsahuje sladidlo bez kalorií a neovlivňuje hladinu glukózy v krvi.

Aplikace

Užívejte 1 ampuli denně po dobu 1 měsíce jako intenzivní kurz, zapijte nebo rozřeďte ve sklenici s vodou. Dále se doporučuje každé tři měsíce vypít udržovací kurz v rozsahu 10 ampulí.

Složení

Water, Fish collagen hydrolysate (19%), Citric acid, Concentrated cherry juice (Prunus cerasus), Natural cherry flavouring (Prunus cerasus), Ascorbic acid (vitamin C), Natural raspberry flavouring (Rubus idaeus) with other natural flavouring, Potassium sorbate, Sodium benzoate, Sodium selenate, Sucralose

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat


close
Nahoru