Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
URGO Bradavice kryoterapeutický přípravek 38ml

URGO Bradavice kryoterapeutický přípravek 38ml

Kód výrobku: 20253151
Kód EAN 3664492018256
Země výroby Francie
Značka URGO
  • 449 Kč

skladem

Popis

Bradavice způsobuje lidský papilomavirus (HPV), který je vysoce nakažlivý a běžně se vyskytuje v okolním prostředí. Bradavice se šíří rychle jak po těle, tak z člověka na člověka, proto je třeba je co nejrychleji a nejúčinněji ošetřit. Jedním z nejúčinnějších způsobů je jejich zmrazení (tzv. kryoterapie), nejlépe pomocí URGO Bradavice Kryoterapie*. Tento prostředek je připraven k okamžitému použití, snadno se aplikuje a je zejména vhodný pro děti. Průhledný hrot aplikátoru umožńuje přesné umístění a obklopuje celou bradavici, aby došlo k jejímu zmrazení až k jádru.

URGO Bradavice

Profesionální kryoterapeutické ošetření běžných a plantárních bradavic na rukou a na nohou z pohodlí domova.

  • Profesionální technologie k dispozici pro domácí použití
  • Přesný a praktický aplikátor zabraňuje riziku popálení zdravé pokožky
  • Praktická aplikace, výrobek je ihned připraven k použití

Aplikace

Nesundávejte aplikátor z lahvičky. Nejprve určete velikost bradavice a příslušnou dávku dle následující tabulky. Ošetření představuje 3 až 5 dávek.

Malá bradavice: 3 mm a menší - 3 dávky
Střední bradavice: 3 mm až 5 mm - 4 dávky
Velká bradavice: 6 mm a větší - 5 dávek

1. Bradavici nasměrujte vzhůru, aby na ni bylo možné umístit otvor aplikátoru (směřující dolů) a celou bradavici jím obklopit. Po umístění aplikátoru na bradavici se ujistěte, že okraje otvoru pevně nasedají na kůži. Aby bylo ošetření účinné, držte lahvičku kolmo, nejvýše pod úhlem 30°.
2. Palcem pevně stlačte tlačítko uvolňující aerosol, a to 3x až 5x za sebou (dle tabulky výše), aby se uvolnilo množství kryogenu potřebné k ošetření vaší bradavice. Poté aplikátor držte na bradavici ještě 10 vteřin. Může se kolem ní objevit 2mm bílý kruh. Po uschnutí ošetřované oblasti se objeví malá jizva, která se za několik dnů až týdnů zahojí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat


close
Nahoru