Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
Vita Pos oční mast sterilní 5 g

Vita Pos oční mast sterilní 5 g

Kód výrobku: 20274458
Kód EAN 4031626710635
Země výroby Německo
Značka Ursapharm
Expirace: 30-05-2026
  • 289 Kč
  • 259 Kč

skladem

Popis

Oční mast VitA POS® pečuje během noci o suché, unavené oči a je zvlášť vhodná pro všechny, kdo trpí v dopoledních hodinách inkrustacemi a usazeninami na okrajích víček.

Čím je oční mast VitA POS® výjimečná?

  • Intenzivní péče a regenerace suchých, podrážděných očí.
  • Zabraňuje slepování víček během spánku a chrání povrch oka.
  • Používá se na noc (více na používání očních mastí).
  • S vitaminem A.
  • Bez fosfátů a konzervantů.

Oční mast VitA POS® byla vyvinuta pro potřeby suchých očí. Jejím používáním lze předejít nepříjemnému poškrábání očí při jejich otevírání po probuzení. Oční mast VitA POS® je obzvláště vhodná pro použití během spánku. Během dne doporučujeme používat zvlhčující oční kapky HYLO COMOD® nebo HYLO® GEL.

Oční mast VitA POS®. Ochrana očí během spánku

VitA POS®, oční mast s vitaminem A, poskytuje intenzivní péči a dlouhodobou ochranu pro podrážděné, suché oči a podporuje přirozený slzný film. Jemná mast se hladce rozprostře po celém povrchu oka tak, že rohovka a spojivka mohou přes noc optimálně regenerovat. Oční mast VitA POS® chrání povrch oka před vyschnutím a před nahromaděním inkrustací v průběhu spánku. Vaše oči se pak cítí po probuzení odpočaté a chráněné od prvního okamžiku, kdy je otevřete.

Máte po probuzení suché oči? Potřebujete oční mast VitA POS®!

Lidé se suchýma očima docela často trpí příznaky hned po probuzení. Je to proto, že oči během spánku neprodukují téměř žádnou slznou tekutinu a po ránu není k dispozici dostatečný slzný film.Víčka jsou slepená a na jejích okrajích mohou ulpívat zbytky krust, které při mrkání bolestivě odírají rohovku. Ranním problémům s rohovkou, spojivkami nebo očními víčky můžeme předcházet používáním oční masti VitA POS® před spaním.

Lidé, kteří trpí pálením, podrážděním nebo zarudnutím očí během dne mohou také používat oční mast VitA POS® ve večerních hodinách. Nošení kontaktních čoček, vlivy životního prostředí, dráždidla nebo příliš dlouhá práce na monitoru způsobují vysychání očí. Použitím oční masti VitA POS® během spánku lze oči efektivně regenerovat a zajistit jim vlhkost. Během dne je optimální používat ještě zvlhčující oční kapky. Tímto způsobem jsou vaše oči nepřetržitě chráněny před vysycháním.

Stabilizuje slzný film a chrání povrch oka

Oční mast VitA POS® byla speciálně vyvinuta tak, aby splňovala požadavky suchých očí. Obsahuje vitamin A (retinol-palmitát), který je také obsažen v přírodní slzné tekutině. Oční mast VitA POS® proto podporuje regeneraci namáhaných očí. Stabilizuje slzný film a rozprostírá se jako celistvá tuková ochranná vrstva po celém povrchu oka. Spolehlivě se stará o rohovku, spojivku a okraje očních víček a poskytuje tak trvalou ochranu. VitA POS® neobsahuje konzervační látky a fosfáty, které mohou nepříznivě ovlivnit oční zdraví.

Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Aplikace

Oční masti se používají tak, aby se zabránilo kontaktu špičky tuby s okem nebo pokožkou obličeje. VitA POS® použijte pouze tehdy, je-li ochranný štítek na krabičce před prvním použitím neporušený. Odšroubujte uzávěr tuby. Zakloňte hlavu zlehka dozadu a jedním prstem jemně odtáhněte spodní víčko. Druhou rukou držte tubu v přímé poloze nad okem. Jemným stlačením tuby vpravte jeden proužek masti do prostoru vzniklého mezi okem a spodním očním víčkem. Pomalu zavřete oční víčko, následně běžně mrkněte.

Složení

1 g masti VitA POS® obsahuje 250 IU retinol palmitátu (vitamin A), tekutý parafín, lehký tekutý parafín, tuk z ovčí vlny a jemnou bílou vazelínu.

Dávkování

Frekvence používání závisí na Vašich individuálních potížích a návycích. VitA POS® může být používán jako doplnění zvlhčujících očních kapek, potom je vhodné ho používat jednou denně před spaním. Při výrazném pocitu suchosti v oku se obvykle VitA POS® používá třikrát denně. Jestli máte pocit, že byste měl/a VitA POS® používat častěji, zeptejte se na radu svého očního lékaře.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

close
Nahoru