Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa

ZO® Skin Health by Zein Obagi

ZO® Skin Health je značka kosmetiky, která si získala velkou popularitu v posledních letech. Její zakladatel Dr. Zein Obagi je renomovaný dermatolog a odborník na péči o pleť. Jeho filozofií je, že zdravá pleť není jen o kráse, ale také o zdraví a prevenci před budoucími problémy s pletí.

Jedním z hlavních pilířů kosmetiky ZO® Skin Health je její vědecký přístup k péči o pleť. Všechny produkty jsou pečlivě vyvinuty a testovány, aby zajistily maximální účinnost a bezpečnost pro každý typ pleti. Využívají se moderní technologie a nejnovější výzkumy, aby se dosáhlo co nejlepších výsledků.

Dalším unikátním prvkem kosmetiky ZO® Skin Health je její holistický přístup k péči o pleť. Nejde pouze o to, jaké produkty používáte, ale také o životní styl, stravování a další faktory, které mohou ovlivnit stav vaší pleti. Proto nabízí ZO® Skin Health celou řadu produktů a služeb, které pomáhají zlepšit celkové zdraví pleti, nejenom její vzhled.

V sortimentu ZO® Skin Health najdete širokou paletu produktů, které jsou určeny pro různé typy pleti a potřeby. Mezi nejoblíbenější patří produkty pro čištění pleti, hydrataci, redukci vrásek a pigmentových skvrn, ochranu proti slunečnímu záření a mnoho dalšího. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby se daly snadno použít a aby byly co nejefektivnější.

Kosmetika ZO® Skin Health je k dispozici v mnoha zemích po celém světě, včetně České republiky. Její popularita roste díky svému vysokému standardu a účinnosti. Pokud hledáte kosmetiku, která vám pomůže zlepšit zdraví a vzhled vaší pleti, ZO® Skin Health může být pro vás tou správnou volbou.

Produktové řady

Akce
ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi - Aggressive Anti-Aging Program
Akce
ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi - Anti-Aging Program

ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi - Anti-Aging Program

Sleva

Cena: 6490 Kč 5499 Kč

Akce
ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi Complexion Clearing Masque, 85 g
Akce
ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi Complexion Clearing Program
Akce
ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi Enzymatic Peel, 50 ml

ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi Enzymatic Peel, 50 ml

Sleva

Cena: 2260 Kč 1999 Kč

Akce
ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi Exfoliating Polish 16,2 g
Akce
ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi Exfoliating Polish, 65 g

ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi Exfoliating Polish, 65 g

Sleva

Cena: 1980 Kč 1799 Kč

Akce
ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi Firming Serum, 47 ml

ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi Firming Serum, 47 ml

Sleva

Cena: 7240 Kč 6499 Kč

Akce
ZO SKIN HEALTH by Zein Obagi Growth Factor Serum, 30 ml

close
Nahoru