Czech Russian English
Akce
Sleva
APAGARD Premio - Bělící zubní pasta se zvýšeným obsahem hydroxyapatitu, 100 g

APAGARD Premio - Bělící zubní pasta se zvýšeným obsahem hydroxyapatitu, 100 g

Kód výrobku: 20302695
Kód EAN 4987643122077
Země výroby Japonsko
Značka APAGARD
  • 429 Kč
  • 384 Kč

skladem

Popis

Premio je to nejlepší z řady bělících zubních past Apagard. Díky nejvyššímu obsahu hlavní aktivní nano-složky Premio, zuby nejen bělí, ale také maximálně obnovuje jejich krystalickou strukturu.

Vaše zuby budou nejen bílé, ale také maximálně pevné a hladké.

Stejně jako ostatní zubní pasty z řady Apagard, Premio neobsahuje fluor ani fluoridy. Místo toho přípravek používá nano-mHAP® (nano-hydroxyapatit lékařské kvality). Nano-mHAP® byl vyvinut japonskými vědci na konci 20. století a je uznáván jako účinný prostředek prevence raného kazu. Je složením se stejnými látkami, které tvoří sklovinu a kost našich zubů. Díky své biokompatibilitě se nano-mHAP integruje do struktury skloviny a doplňuje poškozené oblasti.

Zvýšený obsah nano-mHAP v Apagard Premio zajistí vašim zubům zdravou bělost a hladkost skloviny.

Obsahuje xylitol.

Zubní pasta má výraznou mátovou příchuť.

Složení

AQUA, DICALCIUM PHOSPHATE, GLYCERIN, XYLITOL, HYDROXYAPATITE, SILICA, PEG-8, SODIUM LAURYL SULFATE, CELLULOSE GUM, AROMA, SODIUM SILICATE, TRIMAGNESIUM PHOSPHATE, HYDROLYZED CONCHIOLIN PROTEIN, SODIUM SACCHARIN, GLYCYRRHETINIC ACID, CETYLPYRIDINIUM CHLORIDE, LAURYL DIETHYLENEDIAMINOGLYCINE HCL

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat

Vážení klienti,
dle pokynu SZPI Vám oznamujeme, že doplněk stravy Todicamp tinktura zeleného vlašského ořechu, velikost balení 115 ml, označení šarže: 202211TDC, minimální trvanlivost: 11.2022, není bezpečný a stahuje se z důvodu zjištění nevhodných látek. Prosíme o vrácení připravku.

close
Nahoru