Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
APAGARD Premio - Bělící zubní pasta se zvýšeným obsahem hydroxyapatitu, 100 g

APAGARD Premio - Bělící zubní pasta se zvýšeným obsahem hydroxyapatitu, 100 g

Kód výrobku: 117870
Kód EAN 4987643501025
Země výroby Japonsko
Značka APAGARD
  • 499 Kč
  • 364 Kč

skladem

Popis

APAGARD Premio je zubní pasta s vynikajícími vlastnostmi pro péči o zuby. Její složení obsahuje nano-hydroxyapatit, což je látka podobná zubní sklovině, která umožňuje účinnou regeneraci a posilování zubů.

Tato zubní pasta dokáže zuby účinně očistit a zároveň je vybavit důležitými minerály, které pomáhají posilovat jejich strukturu. Navíc, díky svému složení je vhodná i pro lidi s citlivými zuby, kteří by jinak mohli trpět bolestmi při používání jiných zubních past.

APAGARD Premio má osvěžující mentolovou chuť a dokáže účinně eliminovat zápach z úst. Je navíc vhodná pro každodenní použití a pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně.

Tato zubní pasta je ideální pro lidi, kteří si potrpí na kvalitu a hledají vysoce účinný produkt pro péči o své zuby. S APAGARD Premio se můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu a efektivitu v péči o vaše zuby.

Složení

AQUA, DICALCIUM PHOSPHATE, GLYCERIN, XYLITOL, HYDROXYAPATITE, SILICA, PEG-8, SODIUM LAURYL SULFATE, CELLULOSE GUM, AROMA, SODIUM SILICATE, TRIMAGNESIUM PHOSPHATE, HYDROLYZED CONCHIOLIN PROTEIN, SODIUM SACCHARIN, GLYCYRRHETINIC ACID, CETYLPYRIDINIUM CHLORIDE, LAURYL DIETHYLENEDIAMINOGLYCINE HCL

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat


close
Nahoru