Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
APAGARD Smokin' - Zubní pasta s hydroxyapatitem, 100 g

APAGARD Smokin' - Zubní pasta s hydroxyapatitem, 100 g

Kód výrobku: 118084
Kód EAN 4987643501018
Země výroby Japosnko
Značka APAGARD
  • 399 Kč

skladem

Popis

Smokin' byla vytvořena pro všechny milovníky příjemných okamžiků našeho života, které se bohužel pro sklovinu zubů neobejdou beze stopy. Složky Apagard Smokin' jsou speciálně vybrány tak, aby účinně eliminovaly stopy kávy, červeného vína, tabáku a podobných faktorů zbarvujících sklovinu. Apagard Smokin' nano-mHAP® (lékařský nano-hydroxyapatit) také pomáhá odstraňovat skvrny a zašpinění na sklovině.

Stejně jako ostatní zubní pasty z řady Apagard, Smokin' neobsahuje fluor ani fluoridy. Místo toho přípravek používá nano-mHAP®. Nano-mHAP® byl vyvinut japonskými vědci na konci 20. století a je uznáván jako účinný prostředek prevence raného zubního kazu. Je složením identický se samotnými látkami, které tvoří sklovinu a kost našich zubů. Díky své biokompatibilitě se Nano-mHAP integruje do struktury skloviny a doplňuje poškozené oblasti.

Zvýšený obsah nano-mHAP v Apagard Premio zajistí vašim zubům zdravou bělost a hladkost skloviny.

Neobsahuje fluoridy ani abraziva.

Složení

DICALCIUM PHOSPHATE, AQUA, GYLCERIN, SILICA, HYDROXYAPATITE, PEG-8, SODIUM LAURYL SULFATE, CELLULOSE GUM, AROMA, TRIMAGNESIUM PHOSPHATE, PVP, HYDROLYZED CONCHIOLIN PROTEIN, SODIUM SACCHARIN, GLYCYRRHETINIC ACID, CETYLPYRIDINIUM CHLORIDE, LAURYL DIETHYLENEDIAMINOGLYCINE HCL

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat


close
Nahoru