Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Novinka
CLINICAL Melatonin Forte Magnesium chelát tbl.100

CLINICAL Melatonin Forte Magnesium chelát tbl.100

Kód výrobku: 30027807
Kód EAN 745240563501
Země výroby Slovensko
Značka CLINICAL
  • 343 Kč

skladem

Popis

CLINICAL Melatonin Forte + Magnesium chelát obsahuje spánkový hormon melatonin, který napomáhá usínání. Hořčík je důležitý pro vyrovnanou činnost nervové soustavy.

Tento spánkový hormon si náš organizmus přirozeně tvoří sám podle potřeby, s věkem však jeho produkce poklesá.

Hořčík je minerál, jehož dostatek je důležitý pro vyrovnaný energetický metabolizmus v těle, a i činnost nervové soustavy.

Výhody produktu:

  • melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí
  • melatonin pomáhá zmírnit pocit únavy v důsledku časového posunu 
  • hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Doplněk stravy. 

Důležitá upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte s léky včetně rostlinných léčivých přípravků. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Určeno dospělým osobám od 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Nevhodné pro osoby se snížení glukózovou tolerancí a citlivostí na insulin, nelze též vyloučit zvýšené riziko rozvoje autoimunitních onemocnění. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C.

Aplikace

Užívejte 1/2 tablety 1x denně před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Doporučujeme užívat 2 hodiny po jídle. Neužívejte s léky včetně rostlinných léčivých přípravků. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Složení produktu: Plnidlo (Mikrokrystalická celulóza), oxid hořečnatý, melatonin, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin). V denní dávce: (hořčík - 56,25 mg , Melatonin - 0,49 mg.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

close
Nahoru