Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
COLAFIT s Vitamínem C 60 + 60 kostek

COLAFIT s Vitamínem C 60 + 60 kostek

Kód výrobku: 20273509
Kód EAN 8594211600217
Výrobce APOTEX
Značka Colafit
  • 432 Kč

skladem

Popis

COLAFIT S VITAMINEM C je prémiové balení, které obsahuje kombinaci 60 kostiček Colafitu a 60 tablet vitaminu C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky ale i pokožky, zubů a dásní.

Balení je tvořeno 2 lahvičkami. Po odstranění odtrhovacího proužku je možné od sebe lahvičky oddělit. Ve spodní části jsou umístěné kostičky Colafitu, v horní tablety vitaminu C.

  • Vhodná kombinace aktivních látek: kostičky čistého krystalického lyofilizovaného kolagenu typu I + chutné tablety vitaminu C s jahodovou příchutí
  • Stačí užívat 1 kostičku + 1 tabletu denně
  • Balení na 2 měsíce užívání

Kostičky COLAFITu obsahují oblíbenou, zkušenostmi uživatelů prověřenou formu lyofilizovaného kolagenu. Malé bílé kostičky obsahují pouze kolagen čistoty 99,9 % (bez pomocných látek, barviv). Snadno se užívají a jsou vhodné i pro ty, kteří mají problémy s polykáním velkých tablet/kapslí, velkých soust. Díky netradiční, a zároveň šetrné metodě zpracování je z kolagenu odstraněna voda, proto mohou být kostičky malé, měkké a lehké. 1 kostička (8 mg) lyofilizovaného kolagenu odpovídá 800 mg kolagenového gelu.


Kolagen - vodě nerozpustná bílkovina a tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání. Tvoří 25–30 % všech bílkovin v těle savců, ve formě kolagenních vláken. V současnosti je známo nejméně 28 rozdílných typů kolagenů. Nejrozšířenějším kolagenem v organismu je kolagen typu I. Molekuly kolagenu typu I se řetězí a tvoří silná vlákna a svazky vláken, které už mohou být viděny pouhým okem. Tento typ kolagenu se vyskytuje např. ve šlachách, ve vazech, v kostech, ve škáře, v pouzdrech orgánů…


Vitamin C - hraje důležitou roli při tvorbě kolagenu v lidském těle: přispívá k jeho normální tvorbě pro normální funkci kostí, chrupavky, dásní, kůže, zubů i cév. Také např. přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Složení

Kostičky: čistý krystalický lyofilizovaný kolagen typu I (ATELOKOLAGEN), čistoty 99,9 %. Neobsahuje žádné jiné příměsi a těžké kovy. Tablety: vitamín C 40 mg (kyselina askorbová), pojivo mikrokrystalická celulóza.

Dávkování

Dospělí užívají 1 kostičku Colafitu denně, děti půl kostičky denně ráno na lačno minimálně 10 minut před jídlem. 1 tabletu vitaminu C bereme buď společně s Colafitem nebo kdykoliv během dne. Colafit užívejte minimálně 2-3 měsíce alespoň 2x do roka. V případě potřeby můžete užívat trvale.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

close
Nahoru