Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
Ursapharm EvoTears, 3 ml

Ursapharm EvoTears, 3 ml

Kód výrobku: 20281732
Kód EAN 4031626711342
Země výroby Německo
Značka URSAPHARM
Expirace: 31-01-2026
  • 499 Kč
  • 317 Kč

skladem

Popis

Upozornění: V současné době probíhá přebalování všech očních kapek od URSAPHARM, je tudíž možné zakoupit obě verze přebalů!

Oční kapky EvoTears® - posun terapie syndromu suchého oka na vyšší úroveň.

  • Velmi dobrá účinnost díky inovativní látce.
  • Velmi dobrá snášenlivost zásluhou složení bez pomocných látek.
  • Vysoká efektivita kapek – velmi malá kapka a dlouhá doba působení.
Inovace v terapii evaporační formy syndromu suchého oka.

EvoTears® představují novou terapeutickou třídu při léčbě suchých očí. Konkrétně se zabývájí evaporační formou suchého oka, která je způsobena nadměrným odpařováním slzného filmu v důsledku porušené lipidové vrstvy, tzn. nestabilní nebo narušenou lipidovou vrstvou slzného filmu.

Díky perfluorohexyloktanu se oční kapky EvoTears® rozprostírají na povrchu slzného filmu a vytváří ochrannou vrstvu lipidové i podkladové vodné vrstvy. Dojde k omezení zvýšeného odpařování a ke zklidnění příznaků suchých očí. Díky tomu, že EvoTears® neobsahují vodu, tak jsou zcela bez dalších pomocných látek.

Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Aplikace

Krok 1. Před použitím si umyjte ruce. Krok 2. Odšroubujte z lahvičky uzávěr a před prvním použitím odstraňte zajišťovací kroužek. Krok 3. Po sejmutí uzávěru byste se měli vyvarovat jakéhokoliv doteku špičky kapátka. Krok 4. Dříve než lahvičku přiložíte k oku, přečtěte si prosím kroky 5 a 6 a následně tyto kroky proveďte. Krok 5. Přidržte otevřenou lahvičku špičkou kapátka směrem nahoru a lahvičku mírně stlačte. Krok 6. Dříve než lahvičku přiložíte k oku, otočte lahvičku špičkou kapátka směrem dolů a uvolněte okamžitě tlak na lahvičku. Vzduch pronikne tekutinou do lahvičky. Ponechte lahvičku v této poloze, tzn. aby špička kapátka směřovala dolů. Krok 7. Lehce zakloňte hlavu a opatrně odtáhněte spodní víčko od oka. Pokud možno se přitom dívejte mírně nahoru. Krok 8. Přidržte otočenou otevřenou lahvičku kolmo nad okem. Nyní lahvičku mírně stiskněte a do každého oka kápněte jednu kapku. Upozornění: Z důvodu speciálních vlastností přípravku EvoTears® je možné, že kapku v oku neucítíte. Pro tento případ doporučujeme použití před zrcadlem. Krok 9. Nedotýkejte se při použití špičkou kapátka oka ani řas. Krok 10. Pro rovnoměrné rozptýlení kapek EvoTears® zavřete po aplikaci oči. Krok 11. Po použití lahvičku opět uzavřete uzávěrem.

Složení

EvoTears® obsahuje jedinou složku Perfluorohexyloktan (EyeSol®).

Dávkování

Pokud lékař nebo lékárník nedoporučí jinak, kápněte si max. až 4krát denně 1 kapku do oka pod spodní oční víčko. Dle potřeby můžete používat EvoTears® i denně.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

close
Nahoru