Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
EvoTears Omega 3 ml

EvoTears Omega 3 ml

Kód výrobku: 122331
Kód EAN 4031626711533
Země výroby Německo
Značka URSAPHARM
Expirace: 28-02-2025
  • 529 Kč

skladem

Popis

Upozornění: V současné době probíhá přebalování všech očních kapek od URSAPHARM, je tudíž možné zakoupit obě verze přebalů!

Pro EvoTears® OMEGA jsou typické:

1. Omega-3

Omega-3 znamená omega-3 mastné kyseliny, které jsou součástí přirozené slzy. Suché oči se často spojují s nedostatkem omega-3 mastných kyselin v slzném filmu. Čím větší nedostatek omega-3, tím narušenější slzný film a tím vážnější související poškození rohovky2.

EvoTears® OMEGA obsahuje omega-3 mastné kyseliny z mořských řas. Proto je EvoTears® OMEGA vhodný i pro vegany.

2. Perfluorohexyloktan

Díky inovativní látce perfluorohexyloktan je EvoTears® OMEGA lipofilní, přesto má stejný index lomu jako slza. To znamená, že nezhoršuje vidění.

Perfluorohexyloktan má další prospěšné vlastnosti, jež jsou při léčbě suchých očí bezprecedentní. EvoTears® OMEGA se velice rychle rozprostírá a překrývá slzný film, čímž brání předčasnému odpaření. Kromě toho má jedna kapka přibližný objem pouze 10 µl, a tudíž jedna 3 ml lahvička EvoTears® OMEGA obsahuje až 280 kapek.

3. Bezvodé složení

EvoTears® OMEGA jsou po EvoTears® druhé bezvodé kapky určené k léčbě suchých očí.

Oční kapky EvoTears® OMEGA kombinují účinnou ochranu před odpařováním (díky obsahu inovativní látky) a bezvodé složení s obsahem omega-3 mastných kyselin z mořských řas pro úlevu od podrážděných očí a okrajů víček.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

close
Nahoru