Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
Ursapharm Hylo Dual Intense 10 ml

Ursapharm Hylo Dual Intense 10 ml

Kód výrobku: 120073
Kód EAN 4031626711755
Země výroby Německo
Značka URSAPHARM
Expirace: 30-04-2026
  • 499 Kč
  • 339 Kč

skladem

Popis

Upozornění: V současné době probíhá přebalování všech očních kapek od URSAPHARM, je tudíž možné zakoupit obě verze přebalů!

Podráždění očí se projevuje svěděním, pálením, slzením, pocitem suchého oka či cizího tělesa v oku. Často tyto příznaky nasvědčují tomu, že povrch oka není dostatečně zvlhčován. HYLO DUAL INTENSE® obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové (0,2 %) v kombinaci s ectoinem, což způsobuje jeho vysokou viskozitu. Díky tomu je oko obzvláště intenzivně a dlouhodobě zásobováno stabilním zvlhčujícím filmem. HYLO DUAL INTENSE® zmírní trvalé nebo silnější obtíže a oko je dlouhodobě chráněno před podrážděním.

Výhody očních kapek HYLO DUAL INTENSE®:

  • Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová a ectoin.
  • Intenzivní a dlouhodobé zvlhčení chronicky suchých očí se zánětlivými příznaky.
  • Kombinace vysoce viskózní kyseliny hyaluronové a ectoinu chrání oční povrch před nadměrným vysycháním (nadměrným odpařováním slz) a stabilizuje slzný film.
  • Dlouhodobé zmírnění zánětlivých příznaků a podpora přirozené bariéry oka proti zánětlivým podnětům.
  • Bez konzervačních látek a bez fosfátů.
  • Vysoká efektivita díky patentovanému systému COMOD®.
  • Trvanlivost až 6 měsíců od prvního otevření.

HYLO DUAL INTENSE® - ideální pro chronicky suché oči

Pokud oči svědí nebo pálí jen občas, postačují obvyklé zvlhčující oční kapky jako např. HYLO FRESH®. Pokud se ale příznaky objevují pravidelně, potíže mají chronický průběh, může se jednat o syndrom suchého oka (sicca syndrom). HYLO DUAL INTENSE® je určen k intenzivnímu léčebnému zvlhčení suchých očí a stabilizaci slzného filmu, čímž dochází k utišení zánětlivých projevů jako jsou svědění a pálení očí. Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová vytváří na povrchu oka rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film, který je odolný proti odplavení. Díky těmto bioadhezivním vlastnostem jsou rohovka a spojivka ošetřeny a společně s přirozenými slzami ideálně kluzké pro mžikání. Trvalé nebo silnější obtíže se zmírní a oko je chráněno před podrážděním.

Oční kapky HYLO DUAL INTENSE® zmírňují zánět intenzivní hydratací

Speciální kombinace vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové a přírodní látky ectoin chrání oční povrch před nadměrným vysycháním a díky zvlhčení očního povrchu zmírňuje příznaky zánětu. Zvýšená vazba vody také podporuje přirozenou bariéru oka proti dráždivým podnětům z vnějšího okolí. Ectoin zklidňuje stresovanou tkáň a typické příznaky podrážděného oka jako je pálení, svědění nebo zarudnutí. Kromě toho zmírňuje podráždění způsobené prostředím, které vede k zánětlivým příznakům.

Kyselina hyaluronová ve zvláště vysoké koncentraci

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla. Má vysokou schopnost vázat vodu, dlouhodobě ulpívá na povrchu tkání a podporuje hojení. Pro dosažení dlouhotrvajícího a intenzivního zvlhčení používáme ve výrobcích řady HYLO EYE CARE® vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou. Ta díky extrémní viskozitě rovnoměrně, intenzivně a dlouhodobě zvlhčuje povrch oka. HYLO DUAL INTENSE® obsahuje zvláště vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové (0,2 %) a poskytuje oku intenzivní zvlhčení. Vzhledem k vysoké viskozitě hyaluronové kyseliny s dlouhým řetězcem ulpívají kapky po dlouhou dobu na povrchu oka, a tak je dlouhodobě chrání před podrážděním.

S přírodní látkou ectoin

Ectoin je přirozená látka, produkovaná mikoorganismy, které žijí v extrémním prostředí (např. ve slaných jezerech). Aby byly chráněny před panujícími extrémními podmínkami okolního prostředí, vytvářejí tyto mikroorganismy přirozenou látku ectoin, která je použita pro své speciální vlastnosti v přípravku HYLO DUAL INTENSE®. Ectoin zvyšuje schopnost vázat vodu v buňkách povrchu oka a vytváří tak na spojivce fyziologickou bariéru. Zároveň ectoin stabilizuje tukovou složku slzného filmu, která chrání oko před nadměrným odpařováním slzné tekutiny.

Poznámka pro nositele kontaktních čoček: HYLO DUAL INTENSE® nelze kvůli vysoké viskozitě použít s kontaktními čočkami.

Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Aplikace

Krok 1. Před každým použitím sejměte uzávěr. Pro otevření uchopte uzávěr co nejblíže k lahvičce. Druhou rukou otáčivým pohybem odtáhněte lahvičku od uzávěru. Před prvním použitím přípravku HYLO DUAL INTENSE® stiskněte několikrát dno lahvičky, dokud z kapací špičky nevystoupí první kapky. Tím je lahvička připravena k prvnímu použití. Krok 2. Držte lahvičku kapací špičkou dolů, palec je umístěn vedle kapací špičky, ostatní prsty položte na dno lahvičky. Krok 3. Ruku s lahvičkou přípravku HYLO DUAL INTENSE® podepřete o druhou volnou rukou. Krok 4. Mírně zakloňte hlavu, lehce odtáhněte volnou rukou spodní víčko od oka a stiskněte rychle a silně střed lahvičky. Tím se uvede v chod mechanismus pro výdej jedné kapky. Zvláštní mechanismus ventilku použitý v systému COMOD® zaručuje i při silném zatlačení na dno lahvičky vždy stejnou velikost kapky i stejnou rychlost vkápnutí. Zavřete pomalu oko, aby se tekutina mohla rovnoměrně rozprostřít po jeho povrchu. Krok 5. Po použití lahvičku pečlivě uzavřete uzávěrem. Dbejte na to, aby špička kapátka byla suchá. Při kapání do oka zabraňte kontaktu kapací špičky s okem nebo pokožkou obličeje.

Složení

1 ml HYLO DUAL INTENSE® obsahuje 2 mg hyaluronátu sodného, 20 mg ectoinu, kyselinu boritou, dekahydrát tetraboritanu sodného a vodu pro injekci.

Dávkování

HYLO DUAL INTENSE® by měl být používán ve shodě s tímto návodem k použití, nebo podle pokynů vašeho lékaře. Dospělí a dětí ve věku šest let a více obvykle kapou třikrát denně 1 kapku přípravku HYLO DUAL INTENSE® do spojivkového vaku každého oka. Pokud používáte HYLO DUAL INTENSE® častěji (např. více než desetkrát denně) nebo máte vážnější potíže, měli byste pravidelně navštěvovat očního lékaře. Během těhotenství či období kojení nebo u dětí mladších 12 let by HYLO DUAL INTENSE® neměl být používán častěji než desetkrát denně. HYLO DUAL INTENSE® se hodí k dlouhodobému používání, při déle trvajících potížích (např. déle než dva týdny) byste se však měli jako při všech onemocněních poradit s lékařem.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

close
Nahoru