Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Ursapharm Hylo Fresh 10 ml

Ursapharm Hylo Fresh 10 ml

Kód výrobku: 108774
Kód EAN 4031626711175
Země výroby Německo
Značka URSAPHARM
Expirace: 31-01-2026
  • 229 Kč

skladem

Popis

Upozornění: V současné době probíhá přebalování všech očních kapek od URSAPHARM, je tudíž možné zakoupit obě verze přebalů!

Oční kapky HYLO® FRESH jsou určeny pro řešení příznaků unavených suchých očí, kterým poskytnou potřebný gejzír svěžesti. Díky svým složkám, světlíku a kyselině hyaluronové, kapky podporují přirozený slzný film, a tím zmírňují příznaky, jako je zarudnutí nebo svědění. Oční kapky HYLO® FRESH jsou proto optimální podporou pro příležitostně namáhané oči. Pro opakované a závažné příznaky suchých očí doporučujeme HYLO COMOD®.

Výhody HYLO® FRESH:

  • Oční kapky s kyselinou hyaluronovou a světlíkem lékařským zmírňují podráždění očí a osvěžují je.
  • Dobrá snášenlivost, a to i s tvrdými a měkkými kontaktními čočkami.
  • Cca 300 kapek v balení.
  • Praktický dávkovací COMOD®-System.
  • Lze použít až 6 měsíců po otevření.
  • Bez konzervačních látek a bez fosfátů.

HYLO FRESH® osvěžení pro unavené oči

Zvlhčující oční kapky HYLO® FRESH přinášejí novou svěžest pro namáhané a unavené oči. Vzduch, který je příliš suchý, nebo práce na monitoru po dlouhou dobu kladou na vaše oči vysoké nároky a vysušují je. Slzný film se rozpadá a oči zčervenají a pálí.

V těchto případech pomáhají HYLO® FRESH oční kapky s kyselinou hyaluronovou a světlíkem lékařským (Euphrasia officinalis), které doplní ztenčený slzný film, zvlhčí povrch oka a dodají očím novou svěžest.

Pro oči podrážděné suchým vzduchem, kontaktními čočkami nebo prací na monitoru: oční kapky HYLO® FRESH

Když jsou vaše oči suché a unavené kvůli faktorům v okolním prostředí, HYLO® FRESH je přesně to, co potřebují. Vlivy, jako je suchý vzduch v místnosti, průvan, silné sluneční záření, prach a pyl dráždí povrch oka a vysušují přirozený slzný film. Zvlhčování oka brání také nošení kontaktních čoček. Důsledek: oči se rychle unaví, zčervenají a pálí.

V současné době způsobuje enormní problémy intenzivní používání smartphonů, tabletů, počítačů a podobných zařízení. Při práci u monitoru se vaše oči silně soustředí na malou plochu. Z důvodu zvýšeného soustředění oči mrkají podstatně méně, než je obvyklé. Z důvodu sníženého mrkání je slzná tekutina nedostatečně rozložena na povrchu oka a slzný film praská. To vede k typickým příznakům přetížených, unavených očí, jako je zarudnutí, pálení nebo otoky očních víček, tzv. syndromu kancelářského oka. Zvlhčující oční kapky HYLO® FRESH pomůžou vašim očím být opět fit.

Bystré oči díky kyselině hyaluronové a světlíku

Vedle kyseliny hyaluronové obsahují zvlhčující oční kapky HYLO® FRESH také výtažek z eufrasie, známé jako světlík lékařský. Po staletí se tato ingredience tradičně používá k léčbě zánětu a podráždění očí a ke zklidnění pálících a zarudlých očí.

Kyselina hyaluronová je v kapkách HYLO® FRESH obsažena ve formě sodné soli, hyaluronátu sodného. Díky tomu má konzistence očních kapek ve srovnání s vodou větší viskozitu, takže se tekutina drží déle na povrchu oka a působí proti vysychání.

Zvlhčující oční kapky HYLO® FRESH jsou bez konzervačních látek, které mohou poškodit oči a způsobit další reakce. Kromě toho oční kapky HYLO® FRESH – stejně jako všechny ostatní produkty z řady HYLO EYE CARE® – neobsahují fosfáty. Fosfáty mohou vést k nahromadění vápenatých usazenin na poškozené rohovce.

Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Aplikace

Krok 1. Před každým použitím sejměte uzávěr. Pro otevření uchopte uzávěr co nejblíže k lahvičce. Druhou rukou otáčivým pohybem odtáhněte lahvičku od uzávěru. Před prvním použitím přípravku HYLO FRESH® stiskněte několikrát dno lahvičky, dokud z kapací špičky nevystoupí první kapky. Tím je lahvička připravena k prvnímu použití. Krok 2. Držte lahvičku kapací špičkou dolů, palec je umístěn vedle kapací špičky, ostatní prsty položte na dno lahvičky. Krok 3. Ruku s lahvičkou přípravku HYLO FRESH® podepřete o druhou volnou rukou. Krok 4. Mírně zakloňte hlavu, lehce odtáhněte volnou rukou spodní víčko od oka a stiskněte rychle a silně střed lahvičky. Tím se uvede v chod mechanismus pro výdej jedné kapky. Zvláštní mechanismus ventilku použitý v systému COMOD® zaručuje i při silném zatlačení na dno lahvičky vždy stejnou velikost kapky i stejnou rychlost vkápnutí. Zavřete pomalu oko, aby se tekutina mohla rovnoměrně rozprostřít po jeho povrchu. Krok 5. Po použití lahvičku pečlivě uzavřete uzávěrem. Dbejte na to, aby špička kapátka byla suchá. Při kapání do oka zabraňte kontaktu kapací špičky s okem nebo pokožkou obličeje.

Složení

1 ml HYLO FRESH® obsahuje 0,3 mg hyaluronátu sodného, originální mateřskou tinkturu z Euphrasia officinalis, kyselinu boritou, tetraboritan sodný a sterilizovanou vodu.

Dávkování

HYLO FRESH® se dávkuje individuálně. Obvykle se aplikuje 3krát denně 1 kapka přípravku HYLO FRESH® do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších potížích lze HYLO FRESH® kapat víckrát denně. Chcete-li HYLO FRESH® používat častěji (např. více než 10krát denně) nechte si vyšetřit oči očním lékařem. HYLO FRESH® se hodí k dlouhodobému používání, při déle trvajících potížích byste se však měli jako při všech onemocněních poradit s očním lékařem.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat

Akce

Ursapharm Hylo Care 10 ml

Sleva

Cena: 235 Kč 319 Kč

Akce

Ursapharm Hylo Parin 10 ml

Sleva

Cena: 275 Kč 399 Kč

Akce

Ursapharm Hylo Gel 10 ml

Sleva

Cena: 304 Kč 399 Kč

Akce

Ursapharm Hylo Dual 10 ml

Sleva

Cena: 299 Kč 399 Kč


close
Nahoru