Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
Ursapharm Hylo Gel 10 ml

Ursapharm Hylo Gel 10 ml

Kód výrobku: 105805
Kód EAN 4031626710789
Země výroby Německo
Značka URSAPHARM
Expirace: 31-03-2026
  • 399 Kč
  • 304 Kč

skladem

Popis

Upozornění: V současné době probíhá přebalování všech očních kapek od URSAPHARM, je tudíž možné zakoupit obě verze přebalů!

Zvlhčující oční kapky HYLO® GEL byly vyvinuty pro speciální požadavky chronicky suchých očí a pro zvláště těžké případy syndromu suchého oka.

Výhody očních kapek HYLO® GEL:

  • Intenzivní a dlouhotrvající zvlhčení oka díky 0,2% kyselině hyaluronové pro těžké a trvalé příznaky syndromu suchého oka.
  • Podpora regenerace povrchu oka po operacích.
  • Volně prodejné, použitelné v případě poškození slzné žlázy, různých autoimunitních chorob, při neschopnosti zcela zavřít víčka (lagoftalmus) a při ochrnutí faciálního nervu.
  • Bez omezení vidění.
  • Cca 300 kapek v balení.
  • Jednoduché dávkování díky COMOD® systému.
  • Bez konzervačních látek a fosfátů.

Zvlhčující oční kapky HYLO® GEL poskytují spolehlivé zvlhčení povrchu oka, a tak jej chrání před vysycháním a poškozením. Pro občasné a středně závažné příznaky doporučujeme oční kapky HYLO FRESH® a HYLO COMOD®.

Oční kapky HYLO® GEL podpora pro velmi suché oči

HYLO® GEL poskytuje intenzivní a dlouhotrvající zvlhčení při závažných případech syndromu suchého oka. Kapky mají vysoce viskózní konzistenci a jsou proto ideální pro speciální potřeby závažných a chronických očních příznaků. Kromě toho se mimořádně dobře hodí k podpoře hojení očí po operaci. Oční kapk HYLO® GEL obsahují kyselinu hyaluronovou a jsou bez konzervantů a fosfátů. To je důvod, proč mají zvlhčující oční kapky HYLO® GEL velmi dobrou snášenlivost.

Oční kapky HYLO® GEL pro závažné a chronické případy syndromu suchého oka

Každý, kdo nepřetržitě trpí závažnými příznaky suchého oka, často pociťuje, že je tím ovlivněna kvalita jeho celého života. To není překvapující, protože příznaky mohou být doprovázeny nejen nevzhledným zčervenáním, ale také škrábáním, pálením nebo bolestivým pocitem cizího tělesa v oku.

Příčinou je obvykle nedostatečná produkce slzné tekutiny. Rovněž když má slzný film špatné složení, není již možné normální zvlhčení oka. Přestože oči začnou slzet, nejsou chráněny proti vysychání a podráždění. Defektní nebo nedostatečné zvlhčení oka může vést k vysušení a poškození rohovky a zvyšuje riziko infekce. Zvlhčující oční kapky HYLO® GEL jsou účinným prostředkem pro zmírnění příznaků a zamezení případnému sekundárnímu onemocnění.

Je také možné, že produkce slz je pozastavena nebo narušena po operaci oka, nebo při léčbě glaukomu či katarakty. V těchto případech je dostatečné zvlhčení oka zvláště důležité pro hojení a regeneraci povrchu oka. Oční kapky HYLO® GEL jsou v tomto případě ideální podporou přirozeného slzného filmu.

Intenzivní zvlhčení, dlouhotrvající účinek, dobrá snášenlivost

Viskozita a dobrá přilnavost jsou vlastnosti, které činí zvlhčující oční kapky HYLO® GEL výjimečnými. Usnadňují dlouhodobý kontakt slzného filmu s povrchem oka. Víčka lze plynule zavřít bez opětovného podráždění a bez nadměrného slzení. Elastická konzistence zvlhčujících očních kapek HYLO® GEL je způsobena zvláštními vlastnostmi použité kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně vyskytuje v oku a jiných částech těla, například jako hlavní složka kloubní tekutiny, a proto je velmi dobře snášena. Navzdory své gelové konzistenci oční kapky HYLO® GEL neomezují vidění a dokonce mohou být použity zároveň s kontaktními čočkami. Stejně jako všechny produkty řady HYLO EYE CARE® jsou oční kapky HYLO® GEL bez konzervantů a fosfátů, a proto dobře snášeny.

Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Aplikace

Krok 1. Před každým použitím sejměte uzávěr. Pro otevření uchopte uzávěr co nejblíže k lahvičce. Druhou rukou otáčivým pohybem odtáhněte lahvičku od uzávěru. Před prvním použitím přípravku HYLO® GEL stiskněte několikrát dno lahvičky, dokud z kapací špičky nevystoupí první kapky. Tím je lahvička připravena k prvnímu použití. Krok 2. Držte lahvičku kapací špičkou dolů, palec je umístěn vedle kapací špičky, ostatní prsty položte na dno lahvičky. Krok 3. Ruku s lahvičkou přípravku HYLO® GEL podepřete o druhou volnou rukou. Krok 4. Mírně zakloňte hlavu, lehce odtáhněte volnou rukou spodní víčko od oka a stiskněte rychle a silně střed lahvičky. Tím se uvede v chod mechanismus pro výdej jedné kapky. Zvláštní mechanismus ventilku použitý v systému COMOD® zaručuje i při silném zatlačení na dno lahvičky vždy stejnou velikost kapky i stejnou rychlost vkápnutí. Zavřete pomalu oko, aby se tekutina mohla rovnoměrně rozprostřít po jeho povrchu. Krok 5. Po použití lahvičku pečlivě uzavřete uzávěrem. Dbejte na to, aby špička kapátka byla suchá. Při kapání do oka zabraňte kontaktu kapací špičky s okem nebo pokožkou obličeje.

Složení

1 ml HYLO® GEL obsahuje 2 mg hyaluronátu sodného, kyselinu citronovou bezvodou, natrium-citrát, sorbitol a sterilizovanou vodu.

Dávkování

HYLO® GEL se dávkuje individuálně dle Vašeho úsudku a/nebo dle doporučení Vašeho očního lékaře. Obvykle se používá 3krát denně 1 kapka do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších obtížích lze přípravek HYLO® GEL používat častěji. Pokud byste měl(a) HYLO® GEL používat častěji (např. více než 10krát denně), nechte si vyšetřit oči od svého očního lékaře. HYLO® GEL je vhodný pro dlouhodobé užívání, při déle trvajících obtížích byste se však měl(a), jako při všech onemocněních, poradit s očním lékařem. Po aplikaci přípravku HYLO® GEL může, vzhledem k jeho viskozitě, dojít k dočasnému rozmazanému vidění.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat

Akce

Ursapharm Hylo Care 10 ml

Sleva

Cena: 235 Kč 319 Kč

Akce

Ursapharm Hylo Parin 10 ml

Sleva

Cena: 275 Kč 399 Kč

Ursapharm Hylo Fresh 10 ml

Cena: 229 Kč

Akce

Ursapharm Hylo Dual 10 ml

Sleva

Cena: 299 Kč 399 Kč


close
Nahoru