Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
Ursapharm Hylo Care 10 ml

Ursapharm Hylo Care 10 ml

Kód výrobku: 104696
Kód EAN 4031626710673
Země výroby Německo
Značka URSAPHARM
Expirace: 31-03-2025
  • 319 Kč
  • 235 Kč

skladem

Popis

Upozornění: V současné době probíhá přebalování všech očních kapek od URSAPHARM, je tudíž možné zakoupit obě verze přebalů!

Zvlhčující oční kapky HYLO® CARE se ideálně hodí pro potřeby suchých a namáhaných očí díky kombinaci vysoce kvalitní kyseliny hyaluronové a dexpanthenolu. Vzhledem k excelentní schopnosti zvlhčení pečují o povrch oka, podporují hojení poškozené rohovky a spojivky a jsou vhodné pro pooperační péči.

Oční kapky HYLO® CARE:

  • Zvlhčení a péče o namáhané oči.
  • Snadné použití s kontaktními čočkami bez ovlivnění vidění.
  • Jsou šetrné k oku, protože neobsahují fosfáty ani konzervanty.
  • Jsou snadno dávkovatelné díky COMOD® systému.
  • Cca 300 kapek v balení.
  • Lze použít 6 měsíců po prvním otevření.

Vzhledem k regeneračním vlastnostem se zvlhčující oční kapky HYLO® CARE mimořádně dobře hodí pro léčbu menších poškození povrchu oka. Pro podrážděné oči doporučujeme použít na noc oční mast PARIN POS®.

Oční kapkyHYLO® CARE zvlhčení a péče

Vedle hydratující kyseliny hyaluronové (hyaluronátu sodného) oční kapky HYLO® CARE obsahují také dexpanthenol. Ten udržuje vlhkost a má hojivé vlastnosti, čímž podporuje poškozenou rohovku a spojivku v jejich regeneraci. Oční kapky HYLO® CARE jsou ideální pro léčbu menších poškození povrchu oka způsobených nedostatkem slzné tekutiny, povrchových poranění očí nebo po očních operacích.

Oční kapky HYLO® CARE pro suché a podrážděné oči

Naše oči musí být průběžně zvlhčovány slznou tekutinou. Ta chrání povrch oka před vysycháním, umožňuje víčkům lehce klouzat přes oči a tvoří první obrannou linii proti bakteriím. Množství a kvalita slzného filmu se může zhoršovat s postupujícím věkem, kvůli užívání léků, příliš dlouhé práci na monitoru nebo kvůli nezdravé stravě. Slzný film je často porušen a v důsledku toho je rohovka drážděna nebo ji postihují drobná poranění. Chirurgické zákroky mohou také být příčinou dysfunkce slzného filmu, který je však základem pro optimální zhojení po očních operacích.

Oční kapky HYLO® CARE poskytují vynikající podporu pro suché oči s drobnými poškozeními povrchu oka. Podporují přirozený slzný film v lubrikaci oka, dodávají oku dlouhotrvající vlhkost a obnovují přirozenou ochrannou bariéru pro rohovku. Přitom poskytují ideální péči při problémech se zarudlýma a pálícíma očima.

HYLO® CARE zvlhčující oční kapky s dexpanthenolem

Aby bylo možné léčit drobná zranění, potřebuje oko především jednu věc: vlhkost. Zvlhčení oka je rovněž nezbytné pro ochranu rohovky před dalším poškozením způsobeným vysycháním. Zvlhčující oční kapky HYLO® CARE podporují přirozený slzný film při zvlhčování povrchu oka.

Další výhoda: Protože oční kapky HYLO® CARE nenarušují vidění, jsou ideální náhradou za oční masti během dne, které mohou často překrýt povrch oka tukovou vrstvou nebo slepit víčka k sobě. Oční kapky používané na poškozenou rohovku by neměly obsahovat fosfáty. V opačném případě hrozí riziko kalcifikace rohovky (vápenatých usazenin)1, což může vést ke zhoršení zraku. To je důvod, proč zvlhčující oční kapky HYLO® CARE – stejně jako všechny další produkty z řady HYLO EYE CARE® – neobsahují žádné fosfáty.

Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Aplikace

Krok 1. Před každým použitím sejměte uzávěr. Pro otevření uchopte uzávěr co nejblíže k lahvičce. Druhou rukou otáčivým pohybem odtáhněte lahvičku od uzávěru. Před prvním použitím přípravku HYLO CARE® stiskněte několikrát dno lahvičky, dokud z kapací špičky nevystoupí první kapky. Tím je lahvička připravena k prvnímu použití. Krok 2. Držte lahvičku kapací špičkou dolů, palec je umístěn vedle kapací špičky, ostatní prsty položte na dno lahvičky. Krok 3. Ruku s lahvičkou přípravku HYLO CARE® podepřete o druhou volnou rukou. Krok 4. Mírně zakloňte hlavu, lehce odtáhněte volnou rukou spodní víčko od oka a stiskněte rychle a silně střed lahvičky. Tím se uvede v chod mechanismus pro výdej jedné kapky. Zvláštní mechanismus ventilku použitý v systému COMOD® zaručuje i při silném zatlačení na dno lahvičky vždy stejnou velikost kapky i stejnou rychlost vkápnutí. Zavřete pomalu oko, aby se tekutina mohla rovnoměrně rozprostřít po jeho povrchu. Krok 5. Po použití lahvičku pečlivě uzavřete uzávěrem. Dbejte na to, aby špička kapátka byla suchá. Při kapání do oka zabraňte kontaktu kapací špičky s okem nebo pokožkou obličeje.

Složení

1 ml HYLO CARE® obsahuje 1 mg hyaluronátu sodného, dexpanthenol, citrátový pufr a vodu.

Dávkování

Počet denních dávek přípravku HYLO CARE® záleží na individuálním úsudku, doporučení lékaře nebo lékárníka. Všeobecně se kape 3x denně 1 kapka do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších obtížích lze HYLO CARE® během dne používat častěji. Pokud byste měl/a HYLO CARE® používat častěji (např. více než 10krát denně), nechte si vyšetřit oči od svého očního lékaře. HYLO CARE® je vhodný pro dlouhodobé používání, přesto byste se měl/a při dlouhotrvajících obtížích zeptat rovněž na radu svého očního lékaře.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat

Akce

Ursapharm Hylo Parin 10 ml

Sleva

Cena: 275 Kč 399 Kč

Akce

Ursapharm Hylo Gel 10 ml

Sleva

Cena: 304 Kč 399 Kč

Ursapharm Hylo Fresh 10 ml

Cena: 229 Kč

Akce

Ursapharm Hylo Dual 10 ml

Sleva

Cena: 299 Kč 399 Kč


close
Nahoru