Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
Ursapharm Hylo Dual 10 ml

Ursapharm Hylo Dual 10 ml

Kód výrobku: 116313
Kód EAN 4031626711502
Země výroby Německo
Značka Ursapharm
Expirace: 30-04-2026
  • 399 Kč
  • 299 Kč

skladem

Popis

Upozornění: V současné době probíhá přebalování všech očních kapek od URSAPHARM, je tudíž možné zakoupit obě verze přebalů!

HYLO DUAL® oční kapky s kyselinou hyaluronovou a ectoinem poskytují očím trvalou vlhkost a účinně je chrání před dráždivými látkami z okolního prostředí.

HYLO DUAL® zvlhčuje rohovky a spojivky a chrání proti nadměrnému odpařování slz. Stabilizace slzného filmu, zejména lipidové vrstvy, zmírňuje podráždění očí, které je spojeno se zánětlivými příznaky nebo které je způsobeno alergií. Pocit pálení a svědění v očích mizí.

Pálení, svědění a slzení, pocit písku v očích nebo pocit suchých očí, to vše jsou příznaky suchých nebo podrážděných očí. Často se jedná o příznak toho, že oko není dostatečně zásobováno vlhkostí.

Dalším důvodem může být hypersenzitivní reakce na různé látky (například pyl, zvířecí srst nebo prach v domácnosti). Vzhledem k tomu, že příznaky alergií jsou stejné jako příznaky pro suché oči, je těžké určit, zda trpíte syndromem suchého oka nebo jsou-li vaše oči podrážděné kvůli alergiím.

Přehled speciálních vlastností očních kapek HYLO DUAL®:

  • Intenzivní zvlhčení pro suché a podrážděné oči.
  • Stabilizace lipidové (tukové) vrstvy slzného filmu.
  • Trvalá ochrana proti opětovnému vysychání.
  • Podpora přirozené bariéry proti choroboplodným zárodkům, alergenům a dráždivým látkám.
  • Obsahují ectoin, který zmírňuje zánětlivé procesy COMOD® systému.
  • Bez fosfátů a bez konzervantů.

Oční kapky HYLO DUAL® jsou zvláště vhodné pro suché oči spojené s podrážděním v důsledku alergických reakcí. Pro noční péči o podrážděné oči doporučujeme oční mast VitA-POS®.

HYLO DUAL® Oční kapky pro suché a podrážděné oči

Oční kapky HYLO DUAL® poskytují intenzivní hydrataci a ochranu suchým očím doprovázeným zánětlivými projevy. Kromě toho tyto zvlhčující oční kapky také podporují hojení očí podrážděných alergiemi. Oko je zvlhčováno prostřednictvím slzného filmu a intenzivně lubrikováno za přispění dvou složek - kyseliny hyaluronové a ectoinu. Tuková vrstva slzného filmu se stabilizuje, a tím i oči jsou chráněny proti vysychání. Tímto způsobem jsou značně zklidněny zánětlivé projevy a podrážděná rohovka je podporována v regeneraci. Kromě toho je stabilní slzný film účinnější v ochraně oka proti alergenům. Díky očním kapkám HYLO DUAL® příznaky, jako je svědění a pálení, rychle ustupují.

Suché oči, záněty, alergie – případ pro oční kapky HYLO DUAL®

Existují různé příčiny poškození a rychlého vysychání slzného filmu. Jednou z nich je nedostatečná produkce slzné tekutiny. Dalším důvodem je nesprávné fyziologické složení slz, například když slzy obsahují málo tuku, dochází k podráždění povrchu oka, ke svědění a pálení v oku. Vzhledem k nedostatečné lubrikaci se mohou cizí tělesa a dráždivé látky z okolního prostředí snadněji dostat do rohovky. To může mít za následek podráždění povrchu oka a zánět. U některých lidí může kontakt s látkami, jako je pyl nebo zvířecí srst, vyvolat oční alergické reakce. Ty navíc bývají doprovázeny příznaky zánětu, zarudnutím a slzením.

Slzný film suchých očí se současnými příznaky zánětu a alergie by proto měl být stabilizován. Oční kapky HYLO DUAL® jsou pro to ideální. Vedle hydratační kyseliny hyaluronové obsahují také ectoin, který dává slznému filmu mimořádnou stabilitu, takže může fungovat jako přírodní ochranná bariéra.

Ectoin zvlhčuje, chrání a bojuje proti zánětu

Oční kapky HYLO DUAL® vděčí za svou výjimečnou účinnost přidanému ectoinu. Ten má vynikající schopnost vázat vodu, a tak tvoří zvláště stabilní film na povrchu oka. Kromě toho má také stabilizační účinek na tukovou vrstvu slzného filmu. Tímto způsobem jsou oči lépe chráněny proti odpařování tekutin a vysychání. Ectoin rovněž zmírňuje zánětlivé příznaky a zklidňuje podrážděné tkáně.

Ectoin v přírodě

Ectoin je přírodní látka, která je, mimo jiné, tvořena bakteriemi, které přežívají v extrémních podmínkách. Bakterie, které jsou například přítomny v silně slaných vodách, produkují ectoin, aby se ochránily před vyschnutím a aby si zachovaly životně důležité buněčné složky navzdory nepřátelskému prostředí.

Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Aplikace

Krok 1. Před každým použitím sejměte uzávěr. Pro otevření uchopte uzávěr co nejblíže k lahvičce. Druhou rukou otáčivým pohybem odtáhněte lahvičku od uzávěru. Před prvním použitím přípravku HYLO DUAL® stiskněte několikrát dno lahvičky, dokud z kapací špičky nevystoupí první kapky. Tím je lahvička připravena k prvnímu použití. Krok 2. Držte lahvičku kapací špičkou dolů, palec je umístěn vedle kapací špičky, ostatní prsty položte na dno lahvičky. Krok 3. Ruku s lahvičkou přípravku HYLO DUAL® podepřete o druhou volnou rukou. Krok 4. Mírně zakloňte hlavu, lehce odtáhněte volnou rukou spodní víčko od oka a stiskněte rychle a silně střed lahvičky. Tím se uvede v chod mechanismus pro výdej jedné kapky. Zvláštní mechanismus ventilku použitý v systému COMOD® zaručuje i při silném zatlačení na dno lahvičky vždy stejnou velikost kapky i stejnou rychlost vkápnutí. Zavřete pomalu oko, aby se tekutina mohla rovnoměrně rozprostřít po jeho povrchu. Krok 5. Po použití lahvičku pečlivě uzavřete uzávěrem. Dbejte na to, aby špička kapátka byla suchá. Při kapání do oka zabraňte kontaktu kapací špičky s okem nebo pokožkou obličeje.

Složení

1 ml HYLO DUAL® obsahuje 0,5 mg hyaluronátu sodného, 20 mg ectoinu, kyselinu boritou, tetraboritan sodný a sterilizovanou vodu.

Dávkování

HYLO DUAL® se dávkuje individuálně podle doporučení vašeho očního lékaře. Obvykle aplikují dospělí a dětí starší 6-ti let 3krát denně 1 kapku přípravku HYLO DUAL® do spojivkového vaku každého oka. Máte-li silnější potíže a chtěli byste HYLO DUAL® používat častěji (např. více než 10krát denně) nechte si pravidelně vyšetřit oči očním lékařem. HYLO DUAL® se hodí k dlouhodobému používání, při déle trvajících potížích (např. déle než dva týdny) byste se však měli jako při všech onemocněních poradit s očním lékařem.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat

Akce

Ursapharm Hylo Care 10 ml

Sleva

Cena: 235 Kč 319 Kč

Akce

Ursapharm Hylo Parin 10 ml

Sleva

Cena: 275 Kč 399 Kč

Akce

Ursapharm Hylo Gel 10 ml

Sleva

Cena: 304 Kč 399 Kč

Ursapharm Hylo Fresh 10 ml

Cena: 229 Kč


close
Nahoru