Czech Russian English
Měna:
Doručení zásilek do celého světa
Akce
Sleva
Ursapharm Hylo Comod 10 ml

Ursapharm Hylo Comod 10 ml

Kód výrobku: 20257834
Kód EAN 4031626710369
Země výroby Německo
Značka URSAPHARM
Expirace: 30-04-2026
  • 439 Kč
  • 279 Kč

skladem

Popis

Upozornění: V současné době probíhá přebalování všech očních kapek od URSAPHARM, je tudíž možné zakoupit obě verze přebalů!

Zvlhčující oční kapky HYLO COMOD® poskytují suchým očím potřebnou vlhkost.

Výhody očních kapek HYLO COMOD®:

  • Optimální zvlhčení pro mírné až středně závažné příznaky suchých očí díky účinné látce kyselině hyaluronové (0,1%).
  • Snadné použití díky praktickému dávkovacímu COMOD® systému.
  • Dobrá snášenlivost, a to i s tvrdými a měkkými kontaktními čočkami.
  • Cca 300 kapek v balení.
  • Lze použít až šest měsíců po otevření.
  • Bez konzervačních látek a fosfátů.

Zvlhčující oční kapky HYLO COMOD® poskytují efektivní a spolehlivé zvlhčení a rehydrataci suchým a bolestivým očím. Posílením přirozeného slzného filmu oči získají dlouhodobou ochranu proti závažnému poškození, které by mohlo být způsobeno vysycháním. Proto jsou zvlhčující oční kapky HYLO COMOD® optimálním řešením pro příznaky suchých očí. Pro intenzivní a velmi závažné příznaky suchých očí doporučujeme HYLO® GEL.

HYLO COMOD® klasika pro léčbu suchého oka: milionkrát osvědčený

Oční kapky HYLO COMOD® poskytují dlouhotrvající a účinnou pomoc suchým očím. Efektivní a velmi dobře snášené složení zvlhčujících kapek se potvrzuje znovu a znovu: HYLO COMOD® je nejpoužívanější výrobek pro zvlhčení oka v Německu a získal známku „velmi dobrý“ ve spotřebitelském časopisu ÖKO-TEST.

Zvlhčující oční kapky HYLO COMOD® se obzvláště dobře hodí pro střední až středně závažné příznaky suchých očí. Díky kyselině hyaluronové kapky zajišťují optimální zvlhčení citlivého povrchu oka, tudíž typické příznaky, jako je zarudnutí, pálení a pocit cizího tělesa v oku, rychle odezní.

Pro suché a unavené oči s pocitem písku

Chybí-li oku slzná tekutina, která se rozprostírá po povrchu oka jako film, může to vést k pocitu suchosti, svědění nebo pálení, rychlým známkám únavy nebo pocitu škrábajícího cizího tělesa v oku. Podle odborných odhadů trpí jeden ze šesti lidí v Německu syndromem suchých očí.

Spolu s mnoha dalšími faktory může být příčinou nízká vlhkost vzduchu, užívání některých léků a práce na počítači. To proto, že zatímco se vaše oči soustředí na monitor, mrkáte podstatně méně a oko není dostatečně lubrikováno slznou tekutinou. Zvlhčující oční kapky HYLO COMOD® byly vyvinuty přesně pro potřeby suchých očí a po celá léta se osvědčují u mnoha pacientů.

HYLO COMOD® je velmi vhodný pro nositele kontaktních čoček. Oční kapky podporují poškozený přirozený slzný film vytvářením rovnoměrného a stabilního filmu na povrchu oka. Tímto způsobem oko získá dlouhodobou ochranu před vysycháním, které je společným nežádoucím účinkem při nošení kontaktních čoček, a před dalšími doprovodnými příznaky.

HYLO COMOD® je vhodný i po operačních zákrocích na oku, protože kyselina hyaluronová má vynikající zvlhčující vlastnosti a dlouhodobě ulpívá na očním povrchu, takže fyziologické hojivé procesy mohou optimálně probíhat.

HYLO COMOD®: bez konzervantů a bez fosfátů

Účinek kapek HYLO COMOD® je založen na hyaluronátu sodném, sodné soli kyseliny hyaluronové, který vykazuje velmi dobrou snášenlivost. Čirá tekutina nijak negativně neovlivňuje vidění.

Zvlhčující oční kapky HYLO COMOD® jsou charakterizovány dvěma speciálními vlastnostmi: neobsahují žádné konzervační látky ani fosfátové pufry, a proto jsou bezpečné a dobře snášené. Konzervační látky mohou poškodit slzný film a dokonce způsobit alergické reakce. Navíc se díky nahrazení fosfátového pufru citrátovým pufrem odstranilo riziko ukládání fosforečnanu vápenatého na rohovce, a s tím spojené výrazné zhoršení funkce oka.

Před použitím se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Aplikace

Krok 1. Před každým použitím sejměte uzávěr. Pro otevření uchopte uzávěr co nejblíže k lahvičce. Druhou rukou otáčivým pohybem odtáhněte lahvičku od uzávěru. Před prvním použitím přípravku HYLO COMOD® stiskněte několikrát dno lahvičky, dokud z kapací špičky nevystoupí první kapky. Tím je lahvička připravena k prvnímu použití. Krok 2. Držte lahvičku kapací špičkou dolů, palec je umístěn vedle kapací špičky, ostatní prsty položte na dno lahvičky. Krok 3. Ruku s lahvičkou přípravku HYLO COMOD® podepřete o druhou volnou rukou. Krok 4. Mírně zakloňte hlavu, lehce odtáhněte volnou rukou spodní víčko od oka a stiskněte rychle a silně střed lahvičky. Tím se uvede v chod mechanismus pro výdej jedné kapky. Zvláštní mechanismus ventilku použitý v systému COMOD® zaručuje i při silném zatlačení na dno lahvičky vždy stejnou velikost kapky i stejnou rychlost vkápnutí. Zavřete pomalu oko, aby se tekutina mohla rovnoměrně rozprostřít po jeho povrchu. Krok 5. Po použití lahvičku pečlivě uzavřete uzávěrem. Dbejte na to, aby špička kapátka byla suchá. Při kapání do oka zabraňte kontaktu kapací špičky s okem nebo pokožkou obličeje.

Složení

1 ml HYLO COMOD® obsahuje 1 mg hyaluronátu sodného, citrátový pufr, sorbitol a vodu.

Dávkování

Přípravek HYLO COMOD® by měl být používán podle doporučení Vašeho lékaře nebo specialisty pro kontaktní čočky. Obvykle se používá 3x denně 1 kapka do každého oka. V případě potřeby lze HYLO COMOD® používat častěji. V případě častého používání přípravku HYLO COMOD® (např. více než 10krát denně), je třeba se poradit s očním lékařem. HYLO COMOD® je vhodný pro dlouhodobé používání, obecně je však při dlouhotrvajících obtížích vhodné se poradit s očním lékařem.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Mohlo by vás zajímat

Akce

Ursapharm Hylo Care 10 ml

Sleva

Cena: 235 Kč 319 Kč

Akce

Ursapharm Hylo Parin 10 ml

Sleva

Cena: 275 Kč 399 Kč

Akce

Ursapharm Hylo Gel 10 ml

Sleva

Cena: 304 Kč 399 Kč

Ursapharm Hylo Fresh 10 ml

Cena: 229 Kč


close
Nahoru